Pogrebnik / pogrebnica

Br. oglasa: 234017937
Na neodređeno

KOMUNALAC GLINA d.o.o.
Vrbovsko, Hrvatska
Opis posla

UVJETI:

  • SSS ili NKV uz obvezu polaganja ispita za pogrebnika
  • Radno iskustvo: nije uvjet, ali prednost
  • komunikativnost, obazrivost prema obitelji preminulih osoba
  • razvijene organizacijske sposobnosti, odgovornost u radu
  • spremnost na rad sukladno potrebama, odnosno i u popodnevnim satima te vikendom i blagdanom
  • spremnost na rad u slučaju hitnih intervencija
  • B kategorija

2. Uz pisanu prijavu (zamolbu) na natječaj kandidati/kandidatkinje su dužni priložiti:

  • životopis
  • presliku osobne iskaznice
  • potvrda o završenom školovanju (svjedodžba)
  • potvrda o radnom stažu (HZMO)
  • uvjerenje da se ne vodi kazneni postupak
  • preslika vozačke dozvole.

3. Ostale napomene:

Opis poslova radnog mjesta pogrebnika: preuzimanje i prijevoz umrle osobe ili posmrtnih ostataka od mjesta smrti, odnosno mjesta na kojem se nalazi umrla osoba ili posmrtni ostaci do nadležne patologije, sudske medicine, groblja, krematorija, zračne luke, autobusnog kolodvora, željezničkog kolodvora, pomorske ili riječne luke i ostalih terminala za prijevoz putnika ili robe, poslovnog prostora pogrebnika ili drugih mjesta te obratno, organizacija prijevoza i prijevoz umrle osobe u Republici Hrvatskoj, organizacija i ishođenje dokumentacije za prijevoz umrle osobe ili posmrtnih ostataka, organizacija pogreba ili ispraćaja u skladu s religioznim i kulturalnim običajima i posljednjim željama pokojnika uz suradnju s naručiteljem pogreba, vrši nabavu i evidentiranje pogrebne opreme u skladištu pogrebne opreme i pogrebnih potrepština te prodaju pogrebne opreme i pogrebnih potrepština,  organizacija prodaje cvijeća i svijeća, organizacija tiskanja obavijesti o smrti (osmrtnica), organizacija glazbenih usluga, organizacija vjerskih obreda, kremiranje umrle osobe izvan groblja, organizacija prosipanja pepela pokojnika u prirodi (more, rijeke, šume, planine, livade i sl.), pohrana i čuvanje urne s posmrtnim ostacima pokojnika u prostoru pogrebnika, održavanje i uređenje groblja (šišanje trave, iskop groba i zatrpavanje), određuje oznake dodijeljenog grobnog mjesta prema položajnom planu groblja, vodi evidenciju grobnih mjesta i grobne očevidnike, obavlja administrativne poslove vezane uz ekshumaciju, druge poslove nužne za obavljanje pogrebničke djelatnosti te ostale poslove po nalogu Poslodavca.

Kandidati/kandidatkinje zapošljavanju se na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 (šest) mjeseci.

Kandidati/kandidatkinje koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja bit će pozvani na razgovor/testiranje.

Kandidati/kandidatkinje koji ne pristupe razgovoru/testiranju smatrat će se da su povukli prijavu.

Prijave s potrebnom dokumentacijom dostavljaju se na adresu Komunalac d.o.o., Željeznička 1a, 51 326 Vrbovsko najkasnije do 16. travnja 2024. godine, bez obzira na način dostave.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Poslodavac zadržava pravo poništenja ovog natječaja.

Ovaj natječaj je objavljen pri Hrvatskom zavodu za zapošljavanje (bilten HZZ-a), na oglasnoj ploči i mrežnim stranicama Komunalca d.o.o. (www.komunalac-vrbovsko.hr).

Kontakt email: info@komunalac-vrbovsko.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Osnovna škola, Srednja škola
Mjesto rada
Vrbovsko, Primorsko-goranska županija, Hrvatska