Logističar (m / ž)

Br. oglasa: 582002743
Studentski posao

CAMP CALIFORNIA d.o.o.
Pakoštane, Hrvatska
Opis posla
  • Posao uključuje opće poslove održavanja i nadzora objekata
  • Komunikaciju i kordinaciju s majstorima
  • Obavljanje manjih popravaka
  • Kupovinu i naručivanje potrebne opreme
  • Održavanje kampa kako bi se osigurala sigurnost kampera i osoblja.
ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
  • Ako si vrijedna, vedra i motivirana osoba koja možete podnijeti sredinu u kojoj dan se započinje pjesmom 50 entuzijastičnih voditelja, ako možeš predvidjeti u kojem će smjeru vjetar odnijeti napušteni kajak ili imaš strpljenja provesti sate u kupovnini tražeći najneobičnije boje, uredski pribor ili pribor za crtanje; ti si naša osoba!
  • Ako želiš ovo ljeto zamijeniti svoj gradski dom za rustikalni bungalov usred resorta i provesti 10 dinamičnih tjedana među borovima Pakoštana, onda si ti idealan kandidat!
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • Budući da radimo u okruženju s maloljetnom djecom, mi smo sredina u kojoj nije dozvoljeno konzumiranje alkoholnih pića, kao ni pušenje.
POČETAK RADA
  • 05.06.2024
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • 25.08.2024
SATNICA
  • 5,25 EUR + propisana uvećanja
LOKACIJA
  • Brune Bušića 45, 23211, Pakoštane
DRUGE NAKNADE
  • Pokriveni putni troškovi dolaska na početak sezone
  • Osiguran smještaj u turističkom resortu s pravom korištenja privatne plaže, teretane i sportske opreme
  • Osigurana 3 obroka dnevno na bazi buffea.
RADNO VRIJEME
  • 9-17 h, 5 dana u tjednu
POTREBNA ZNANJA
  • Tečno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Vozačka dozvola B kategorije
POŽELJNE VJEŠTINE
  • Zrelost, odgovornost, sposobnost djelovanja na vlastitu inicijativu, organiziranost
NAČIN ZA PRIJAVU
  • Slanje CV-a i motivacijskog pisma na engleskom jeziku na email: info@campcalifornia.com
Mjesto rada
Pakoštane, Zadarska županija, Hrvatska