Vozač pumi-a m / ž

Br. oglasa: 488613290
Na neodređeno

BETON EKSPRES GRADNJA d.o.o.
Sesvete, Hrvatska
Opis posla

Opis poslova:
Tražimo vozača PUMIa (pumpa mixer 4 osovine) sa iskustvom:
Što nudimo:

  • Mogućnost da postanete dio tima rastuće građevinske tvrtke
  • Mogućnost osobnog i profesionalnog razvoja
  • Poticajna primanja sukladno postignutim rezultatima
    Potrebne kvalifikacije:
  • Minimalno osnovna škola
  • Pouzdanost u radu, kolegijalnost i snalažljivost u dinamičnoj okolini
    Od Vas očekujemo
  • Samostalnost i proaktivnost u radu
  • Vozačka dozvola C, E kategorije
  • KOD 95
  • kartica vozača
    Nudimo Vam
  • Stimulativna primanja
  • Kontinuirani razvoj kompentencija kroz edukacije
  • Podršku od strane kolega i voditelja te ugodnu radnu atmosferu
    Kako se prijaviti
    Ako ispunjavate navedene kvalifikacije i želite se pridružiti našem timu, molimo vas da pošaljete svoj životopis i motivacijsko pismo na kruno.aplusizgradnja@gmail.com. Molimo vas da u motivacijskom pismu istaknete svoju strast prema građevinskoj industriji (zašto) i svoje dosadašnje radno iskustvo (kako).

Kontakt email: kruno.aplusizgradnja@gmail.com

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Osnovna škola
Vozačka dozvola C
Mjesto rada
Sesvete, Grad Zagreb, Hrvatska