Voditelj / ica radione - mehaničar / ka

Br. oglasa: 902847669
Na neodređeno

PEPEKS d.o.o.
Hrvatska
Opis posla

Obiteljska tvrtka sa višedesetljetnom tradicijom traži novog voditelja radione - mehaničara!

Bavimo se prijevozom putnika na međunarodnim linijama, te u povremenom prijevozu. Tražimo odgovornog radnika koji bi preuzeo brigu oko servisa, popravaka, kompletnog održavanja našeg voznog parka, koji se sastoji od autobusa marke Mercedes i Neoplan.

Poslodavac traži:
- Rad u mirnoj, posloženoj i stabilnoj obiteljskoj tvrtci, sa isto takvim uvjetima rada i međuljudskim odnosima
- Mjesečna primanja minimalno 1.000,00 eura netto
- Svaka nova vještina koju ste uložili u sebe (D kategorija, rukovanje dijagnostikama...) biti će automatski više cijenjeno u smislu primanja
- Rad u grijanim uvjetima, sanitarni čvor, kupaonica, tuš
- Potpora i pomoć kolega
- Mogućnost izrade radne dozvole i smještaja

Uvjeti:
- Odgovornost i samostalnost u radu
- Kompletna briga o voznom parku - popravci, servisi, tehnički, ptp..
- Komunikacija sa dobavljačima i nabavka dijelova
- Komunikacija sa ostalim djelatnicima tvrtke i pravovremeno detektiranje problema
- Briga o organizaciji, čistoći i urednosti radnog mjesta
- Iskustvo nije presudno. Volja i želja za učenjem, trud, zalaganje i poštenje jesu!
- Dodatna znanja i vještine poželjne (D kategorija)
- Radi prirode posla očekujemo i spremnost na eventualne intervencije
Kontakt telefon: 098398959

Kontakt email: info@pepeks.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Osnovna škola, Srednja škola
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Grad Zagreb, Hrvatska