Radnik / radnica na odvozu otpada

Br. oglasa: 607754270
Ostalo

PONIKVE EKO OTOK KRK d. o. o.
Krk, Hrvatska
Opis posla

Opis posla:
- doprema i priprema kontejnera radi ukrcaja otpada u vozilo (zapremina spremnika od 23-7000 litara)
- ukrcaj otpada u vozilo
- vraćanje kontejnera na lokaciju
- čišćenje lokacije kontejnera od posutog otpada
- pomaže pri pranju i pražnjenju vozila na reciklažnom dvorištu i odlagalištu
- rukuje hidrauličkom prešom
- rad na pretovarnoj stanici
- obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovoditelja

NATJEČAJ ZA ZASNIVANJE RADNOG ODNOSA
 Radnik na odvozu otpada - 4 izvršitelja/ice

  • ugovor se sklapa na određeno vrijeme od 01.06.2023. do 30.09.2023.

    Uz molbe je potrebno priložiti:
  • < >dokaz o hrvatskom državljanstvu (presliku domovnice, važeće osobne iskaznice ili putovnice)
  • ispunjenu i potpisanu privolu za prikupljanje osobnih podataka
  • navesti ime i prezime, adresu prebivališta, tel., e-mail adresu

    Osiguran je smještaj i prijevoz na posao, odnosno, naknada za putne troškove. Od kandidata se očekuje spremnost na timski rad.

    Nezaposlene osobe navedene u odredbi čl. 102. Zakona o hrvatskim braniteljima i članovima njihovih obitelji (NN RH br. 121/17, 98/19, 84/21), pod jednakim uvjetima iz natječaja, ostvaruju prednost pred drugim kandidatima. Kandidat koji se poziva na navedenu prednost dužan je to navesti u prijavi na natječaj te priložiti dokumente kojima dokazuje status (utvrđeni u odredbi čl. 103. Zakona).

    Prijave na natječaj primaju se do 01. travnja 2023. godine na poštansku adresu: Ponikve eko otok Krk, Vršanska 14, 51500 Krk, ili na elektroničku adresu: ivan.juresic@ponikve.hr s napomenom „ZA NATJEČAJ ZA ZASNIVANJE RADNOG ODNOSA“.

    Nepravovremene i nepotpune molbe neće se razmatrati. O rezultatima natječaja kandidati će biti obavješteni u roku od 15 dana od isteka roka za podnošenje molbi.

Kontakt email: ivan.juresic@ponikve.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
  • Smještaj
Obrazovanje Osnovna škola, Srednja škola
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Krk, Primorsko-goranska županija, Hrvatska