Radnik na održavanju javnih površina i prostora

Br. oglasa: 710373226
Na određeno

KOMUNALAC d. o. o.
Samobor, Hrvatska
Opis posla

OPIS POSLA:

  • održava te uređuje javne i zelene površine u ljetnim i zimskim uvjetima u okviru svoje kvalifikacije (košnja, orezivanje, izgrabljavanje, metenje, sječa stabala, zalijevanje, skupljanje smeća...)
  • radi sve fizičke poslove na održavanju javnih i zelenih površina i građevina, npr. izgradnja travnjaka, kopanje rupa, sadnja bilja, priprema tla
  • radi sa svom sitnom mehanizacijom na održavanju javnih i zelenih površina
  • radi sve fizičke poslove na održavanju dječjih igrališta: košnja, čišćenje, izgrabljavanje, popravci
  • radi sa ručnim alatima i sitnom mehanizacijom na održavanju dječjih igrališta, postavljanju i popravcima koševa, klupa, stolova, oglasnih ploča, autobusnih nadstrešnica
  • održava čistoću ulica, trgova i pješačkih staza u ljetnim i zimskim uvjetima – pražnjenje koševa za smeće, čišćenje zelenih i ostali površina
  • radi na košnji i održavanju čistoće površina na javnim tržnicama i sajmištu
  • radi na održavanju raslinja u zimskim uvjetima
  • obavlja ručno čišćenje snijega i posipavanje u zimskoj službi te čišćenje sipine nakon završetka zimske službe
  • obavlja i druge poslove po nalogu nadređenog voditelja

Kontakt email: ljudski-resursi@komunalac-samobor.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Osnovna škola, Srednja škola
Mjesto rada
Samobor, Zagrebačka županija, Hrvatska