čistač / ica

Br. oglasa: 709448396
Na neodređeno

Hallogreen
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Opis posla: čišćenje uredskih prostora.
Potrebno:
•Iskustvo na istim/sličnim poslovima
•Potrebno je posjedovati i poslati životopis

Uvjeti rada: Rad na nepuno radno vrijeme
•Rad 2,5 sat dnevno
•Rad 3 dana u tjednu
•Utorak, petak, subota i nedjelja slobodni
•Mogućnost dobre dodatne zarade uz dodatan angažman
•LOKACIJA RADA: Vukovarska/Vrbik (širi centar grada)
•RADNO VRIJEME: 18:00
•Prijava obavezna
Plaća: 200 eura
Za više informacija posjetite www.hallogreen.hr, a životopis pošaljite na info@hallogreen.hr
Kontakt telefon: 0953773978

Kontakt email: Info@hallogreen.hr

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska