Predavač talijanskog jezika (m / ž)

Br. oglasa: 409420553
Studentski posao

Institut Sputnik
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • Tražimo studente i studentice talijanistike zadnjih godina studija za poduku talijanskog jezika odraslim polaznicima.
  • Nastava se održava na našoj lokaciji u blokovima 17-18:30, 18:45-20:15, 20:30-22:00, ali i online (ukoliko studenti imaju mogućnosti za takav tip nastave, no nije uvjet), u grupi ili individualno.
  • Svi predavači i predavačice prolaze obuku prije početka nastave te imaju konstantnu mentorsku podršku.
  • Iskustvo nije potrebno.
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • Više o našem centru talijanskog jezika koji djeluje u sklopu Instituta pročitajte na poveznici: www.azzuro.hr
POČETAK RADA
  • veljača i ožujak
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • jedan ili dva semestra (i više po dogovoru)
SATNICA
  • 10-14 € po školskom satu
LOKACIJA
  • Trg Francuske Republike 14, Zagreb
RADNO VRIJEME
  • večernji sati, od ponedjeljka do četvrtka (prema dogovoru i rasporedu studenata)
NAČIN ZA PRIJAVU
  • Molimo poslati kratki životopis do 2. veljače 2024. na hr@azzurro.hr
  • Prijave koje pristižu do tog termina se obrađuju unutar 3-5 dana te je moguće da će se razgovori za posao odvijati u periodu dok se prikupljaju prijave (preko ZOOM-a)