Predavač hrvatskoga jezika za strance (m / ž)

Br. oglasa: 997029912
Studentski posao

Haydon Vietze Digital Services d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • Tražimo otvorene, simpatične, mlade ljude koji tečno govore njemački i engleski jezik za poučavanje hrvatskog kao stranog jezika
  • Potrebni studenti koji se kompetentno služe računalom i dovoljno su dobro organizirani i pouzdani da mogu raditi od kuće
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • znati njemački i engleski jezik (minimalno B2/C1)
  • biti student nastavničkog smjera (4., 5. godina ili apsolvent), prednost kroatisti
  • imati dobru internetsku vezu
POČETAK RADA
  • po potrebi
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
SATNICA
  • 11 €
LOKACIJA
  • online i povremeno u različitim gradovima u Hrvatskoj
DRUGE NAKNADE
  • za rad uživo hrana i smještaj
RADNO VRIJEME
  • 15 sati tjedno minimalna dostupnost za online nastavu
  • tečajevi se većinom održavaju od ponedjeljka do petka između 16 i 21 sat, i subotom u prijepodnevnim satima (manja zastupljenost jutarnjih termina preko tjedna)
  • tijekom godine nekoliko puta godišnje održavamo tečajeve u različitim gradovima u Hrvatskoj i poželjna je dostupnost za jednotjedne, jutarnje tečajeve (od 9 sati do 13:15)
POŽELJNE VJEŠTINE
  • student kroatistike i germanistike
NAČIN ZA PRIJAVU
  • Mail: maja.jukic@llal.eu
Pogodnosti
  • Rad od kuće