Odgojitelj / odgojiteljica

Br. oglasa: 585731757
Na određeno

DJEČJI VRTIĆ MONTESSORI DJEČJA KUĆA
Split, Hrvatska
Opis posla

Temeljem članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (N.N.10/97;107/07;94/13), Upravna vijeće Dječjeg vrtića Montessori dječja kuća, dana 23.04. 2024. raspisuje

NATJEČAJ

za zasnivanje radnog odnosa za radno mjesto

1.odgojiteljice  izvršitelj/ica na određeno  vrijeme 40  sati tjedno

UVJETI:

- prema Zakonu o predškolskom odgoju i obrazovanju i Pravilniku o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u vrtiću (N.N.133/97) i Pravilniku o unutarnjem ustrojstvu i načinu rada Dječjeg vrtića Montessori dječja kuća, Split.

- radno iskustvo u dječjem vrtiću na mjestu odgojitelja

Probni rad: mjesec dana

Uz prijavu na natječaj, kandidati su dužni priložiti:

- životopis

- domovnicu

- dokaz o nepostojanju zapreka za zasnivanje radnog odnosa sukladno čl.25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (ne starije od 6 mjeseci)

 a) potvrda nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (čl.25.st.2.)

 b) potvrda nadležnog Prekršajnog suda da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak (čl.25.st.4.)

- dokaz o radnom iskustvu: elektronički zapis o radno pravnom statusu iz evidencije HZMO-a, ne stariji od mjesec dana

Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta ( u izvorniku ili preslici) podnose se u roku od 15 dana od dana objave natječaja, na sljedeću email adresu:

montessori.djecja.kuca.pisarnica@gmail.com

Kandidat/kinja koji/a prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti, moraju se u prijavi pozvati na to pravo, odnosno uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom Zakonu.

Ako kandidat/kinja ostvaruje pravo na prednost pri zapošljavanju prema posebnom zakonu dužan/na je pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate/kinje samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat/kinja koji/a može ostvariti prednost sukladno članku 102.Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine br.121/17), uz prijavu na javni natječaj, dužan/na je priložiti pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843

Nepotpune i nepravovremene prijave na natječaj neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

NAPOMENA: Ovaj natječaj je objavljen na oglasnoj ploči i mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i oglasnim  pločama  vrtića  dana 24.04..2024. god.

Natječaj  traje do 22.05.2024.   i potrebne dokumente treba poslati

na email: montessori.djecja.kuca.pisarnica@gmail.com

Kontakt email: montessori.djecja.kuca.pisarnica@gmail.com

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik
Mjesto rada
Split, Splitsko-dalmatinska županija, Hrvatska