Nastavnik / nastavnica povijesti

Br. oglasa: 408982630
Na neodređeno

Međunarodna srednja škola Adria
Opatija, Hrvatska
Opis posla

KLASA: 112-02/24-02/19

URBROJK: 2170-1-76-24-1

Opatija, 9. listopada 2024.

Temeljem članaka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (87/2008, 86/2009, 92/2010, 105/2010, 90/2011, 5/2012, 16/2012, 86/2012, 94/2013, 152/2014, 7/2017, 68/2018, 98/2019, 64/2020, 133/2020, 151/2022, 156/2023) Međunarodna srednja škola Adria / Adria International Secondary School (dalje: Škola), zastupano po ravnateljici Marijeti Mašić, prof., dana 9. listopada 2024. godine raspisala je

N A T J E Č A J

za popunu radnog mjesta

NASTAVNIK/ICA POVIJESTI (m/ž)

- 1 izvršitelj (m/ž), u Opatiji, na neodređeno nepuno radno vrijeme (4 sata neposrednog odgojnog-obrazovnog rada  tjedno), uz probni rok od 6 mjeseci

Izrazi u ovom Natječaju navedeni u muškom rodu neutralni su i odnose se jednako na muške  i ženske osobe.

UVJETI:

  • ispunjavanje uvjeta utvrđenih člankom 105. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17, 68/18, 98/19, 64/20, 133/2020, 151/2022, 156/2023) i člankom 2. Pravilnika o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju nastavnika u srednjem školstvu (NN 1/1996., 80/1999.)
  • poznavanje engleskog jezika na B2 razini
  • ne postoje zapreke za zasnivanje radnog odnosa u školskoj ustanovi iz čl. 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17, 68/18, 98/19, 64/20, 133/2020, 151/2022, 156/2023)

OPIS POSLOVA:

  • Traži nastavnik/ica Povijesti za rad u Međunarodnoj srednjoj školi Adria koja je kandidat za IB MYP (Middle Years Programme), odnosno na putu ka autorizaciji da postane IB svjetska škola. Više o Školi može se pronaći na mrežnoj stranici https://adria-school.hr/ Program se izvodi na engleskom jeziku. Od kandidata se očekuje motiviranost i ozbiljan pristup poslu. Poslodavac nudi ugodno radno okruženje, stimulirajuću plaću i ulaganje u poslovni razvoj zaposlenika.

NATJEČAJNI POSTUPAK:

Prijava na natječaj podnosi se elektroničkim putem na careers@adria-school.hr u roku od 8 (osam) dana od dana objave natječaja, s naznakom „PRIJAVA NA NATJEČAJ – NASTAVNIK/ICA POVIJESTI“.

Natječaj će biti otvoren od 9. listopada 2024. do 17. listopada 2024. godine.

U prijavi na natječaj kandidat je dužan navesti e-mail adresu i broj telefona u svrhu kontaktiranja tijekom natječajnog postupka.

U prijavi na natječaj kandidat dostavlja:

  • motivacijsko pismo
  • životopis
  • dokaz o stečenoj stručnoj spremi
  • uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz članka 106. Zakona, ne starije od dana raspisivanja natječaja
  • potvrdu o poznavanju Engleskog jezika na B2 razini, ukoliko ju kandidat posjeduje

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Kandidati koji su pravodobno dostavili potpunu prijavu, prema izboru ravnateljice bit će pozvani na testiranje / intervju. Ako kandidat ne posjeduje potvrdu o poznavanju engleskog jezika, poslodavac ga može testirati i u pogledu poznavanja engleskog jezika.

Kandidati prijavom na natječaj daju privolu za obradu osobnih podataka navedenih u svim dostavljenim prilozima, odnosno ispravama za potrebe provedbe natječajnog postupka.

Škola, kao voditelj obrade, prikuplja i obrađuje osobne podatke kandidata u svrhu provedbe natječajnog postupka temeljem članka 6. stavka 1.(b), sukladno odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka SL EU L119 (Uredbe (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27. travnja 2016. o zaštiti pojedinaca u vezi s obradom osobnih podataka i o slobodnom kretanju takvih podataka te o stavljanju izvan snage Direktive 95/46/EZ) sa svim pravima ispitanika koji iz iste proizlaze.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni po okončanju natječajnog postupka pute web stranice Škole ( https://adria-school.hr/ ) u roku od 15 dana od dana sklapanja ugovora o radu sa izabranim kandidatom te će se obavijest smatrati dostavljenom svim kandidatima istekom osmog dana od dana objave na mrežnoj stranici Škole.

Kontakt email: careers@adria-school.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Opatija, Primorsko-goranska županija, Hrvatska