Monter / ka - serviser / ka

Br. oglasa: 583757019
Na određeno

WORKFORCE d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Opis radnog mjesta:
• Servisiranje rashladnih i klima uređaja,
• Montaže uređaja na terenu
• Rad na terenu i u radionici
• Priprema materijala za montaže
• Upravljanje vozilom B kategorije
• Odgovornost za provedbu dodijeljenih aktivnosti
• Ostali poslovi i zadaci prema uputama vodstva

Uvjeti:
• Obrazovanje tehničkog smjera
• Vozačka dozvola B kategorije (poželjna C kategorija, ali nije uvjet)
• Osnove rada na računalu

Ostali uvjeti:
• Rad na visini
• Samostojnost i komunikativnost

Poslodavac nudi:
• Rad u uspješnom poduzeću
• Stimulativnu plaću
• Dodatke na plaću: putni troškovi, prekovremeni sati
• Službeni automobil
• Rad na određeno vrijeme (mogućnost produženja za neodređeno)
• Mogućnost osobnog rasta, napredovanja i obrazovanja

Mjesto rada: Zagreb - Buzin

Zainteresirani kandidati/kinje mogu se javiti životopisom na recruiting@workforce.hr ili na broj 099/3592009.
Kontakt telefon: 0993592009

Kontakt email: recruiting@workforce.hr

Obrazovanje Osnovna škola, Srednja škola
Mjesto rada
Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska