Promocija (m / ž)

Br. oglasa: 258434680
Studentski posao

Organizacija d.o.o.
Split, Hrvatska
Opis posla
  • Tražimo 4 studenata za rad na promociji za City Center One Split.
  • Zadatak studenata bi bio da šeću po frekventnim lokacijama (stara jezgra, Riva, Marmontova i slično, ovisno o dogovoru) i prilaze prolaznicima te im ponude da zaigraju kviz/pitalicu nakon kojeg mogu zaigrati kolo sreće i dobiti poklon. Nakon odigranog kola sreće prolaznici svoju nagradu mogu preuzeti u City centru.
  • Promocija počinje u subotu 25.05. i odvija se svaki idući petak i subotu, zaključno sa subotom 15.06. Radno vrijeme je od 9 do 13h i zatim od 16 do 20h.
  • Satnica je 6€.
  • Bilo bi idealno kad bi iste studenti odradili cijeli dan, a vrijeme između smjena možete iskoristiti kako god vama odgovara. U tom slučaju bi vam isplatili 9 sati umjesto 8. Prednost imaju studenti koji mogu odraditi više dana.
ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
  • Tražimo komunikativne i odgovorne studente.
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • Iskustvo na sličnim poslovima poželjno ali nije uvjet.
POČETAK RADA
  • 25.5.2024.
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • 15.6.2024
SATNICA
  • 7,00 EUR + propisana uvećanja
RADNO VRIJEME
  • 9-13 i 16-20
NAČIN ZA PRIJAVU
  • Prijava putem linka: https://forms.gle/4kVGQYFiaJVsFxKr9 ili na mail: matej.organizacija@gmail.com
Mjesto rada
Split, Splitsko-dalmatinska županija, Hrvatska