Brend ambasador (hostesiranje i promocija)(m / ž)

Br. oglasa: 725475476
Studentski posao

Romb Marketing Strategy d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • Hostesiranje na raznim zabavnim događanjima diljem Hrvatske
  • Sudjelovanje u organizaciji nagradnih igara na eventima
  • Upoznavanje potencijalnih kupaca sa novim proizvodima
  • Dijeljenje promo materijala i poklona itd.
ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
  • U našoj marketinškoj agenciji, uloga hostese ima ključan utjecaj na uspjeh naših marketinških aktivnosti.
  • Hostese su naši brend ambasadori, zaduženi za predstavljanje naše agencije na najbolji mogući način, pružajući visoku razinu usluge i pažnje prema svakom klijentu.
  • Ako si komunikativna, vesela, timski igrač, uvijek spremna za upoznavanje novih ljudi, a pritom i otkrivanje novih mjesta, ovaj posao je baš za tebe. Tražimo profesionalne, nadobudne studente koji su spremni za izazove koje donosi rad u dinamičnom okruženju marketinške industrije
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • osobni automobil poželjan, no nije obavezan
POČETAK RADA
  • Odmah
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • neodređeno
SATNICA
  • 6,00 - 13,27 EUR (ovisno o projektu) + propisana uvećanja
DRUGE NAKNADE
  • putni troškovi plaćeni 0,27€/km
RADNO VRIJEME
  • Ovisno o projektu, dnevne promocije u trajanju od 3-4h ili više
POTREBNA ZNANJA
  • organizacijske vještine, prilagodljivost, profesionalni izgled i pristojnost, znanje engleskog jezika
POŽELJNE VJEŠTINE
  • komunikacijske vještine, uslužnost, prodajne vještine, marketing znanje, snalažljivost, samoinicijativa, timski duh, vozačka dozvola B kategorije
NAČIN ZA PRIJAVU
  • Tražimo više studenata za rad na promotivnim aktivnostima, ugodan rad prema unaprijed definiranom rasporedu.
  • Prijave možete slati na mail: antonia.pera@romb-ms.hr
  • U naslovu maila navesti PRIJAVA ZA POSAO ZAGREB, obavezan životopis i dvije fotografije