Asistent u marketingu i edukaciji (m / ž)

Br. oglasa: 822521803
Studentski posao

Henkel Croatia d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • Svakodnevna komunikacija s predstavnicima salona
  • Prijevod edukacijskih materijala s engleskog na hrvatski jezik
  • Pisanje i slanje poslovnih ponuda te briga o plaćanju
  • Upravljanje sadržajem na društvenim mrežama IG i FB
  • Tjedno, mjesečno i tromjesečno izvješćivanje
  • Vođenje evidencije i pravovremeno naručivanje proizvoda
  • Ostali zadaci prema dogovoru
ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
  • Postanite dio proaktivnog, mladog tima i stekni jedinstveno radno iskustvo u dinamičnom radnom okruženju.
  • Rad uz vodstvo mentora i stručno osposobljavanje na radnom mjestu s visokom odgovornošću u međunarodnoj tvrtki s iskustvom u suradnji sa zemljama CEE regije.
  • Više informacija o radnoj atmosferi i benefitima koje Henkel pruža možete saznati na linku: https://youtu.be/Vw7--gwuYKk
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • Tražimo komunikativne i ambiciozne studente 4. ili 5. godine Ekonomskog fakulteta, prednost imaju studenti smjera digitalni marketing, čija studentska prava traju minimalno godinu dana.
  • Dostupnost za rad 40 sati tjedno od ponedjeljka do petka, u trajanju od minimalno godinu dana.
  • Molimo Vas da prilikom slanja prijave za studentski posao navedete trajanje studentskih prava te mogućnost rada na puno radno vrijeme. Molimo Vas da naslov maila bude „Asistent u marketingu i edukaciji“.
POČETAK RADA
  • odmah
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • po dogovoru
SATNICA
  • 6,00 EUR + propisana uvećanja
LOKACIJA
  • Budmanijeva 1, 10000, Zagreb
DRUGE NAKNADE
  • naknada za topli obrok u iznosu od 2,65 eura, plaćeni godišnji odmor
RADNO VRIJEME
  • 8:00/9:00 – 16:00/17:00 h (puno radno vrijeme, 8 sati)
POŽELJNE VJEŠTINE
  • Izvrsno poznavanje engleskog jezika (čitanje i pisanje).
  • Razvijene računalne vještine, prvenstveno rad u Excelu i Power Pointu
  • Izvrsne komunikacijske vještine, razvijene organizacijske sposobnosti, snalažljivost i neovisnost u radu
  • Proaktivan radni stav i izvanredne analitičke sposobnosti
NAČIN ZA PRIJAVU
  • posao.croatia@henkel.com