Wellness terapeut / wellness terapeutkinja

Br. oglasa: 426583953
Ostalo

Imperial Riviera d. d.
Rab, Hrvatska
Opis posla

Opis poslova:

  • Pomaganje voditelju wellnessa u vođenju korespondencije sa gostima, zaprimanje robe,vršenje naplate.
  • Raspoređivanje terapeuta po sobama
  • Osiguravanje napitake na Vitality baru, Spa zoni
  • Vođenje evidencije o dekoraciji, svjećicama i mirisima u centru
  • Vođenje evidencije o održavanju reda i mira, čistoći u Spa zoni
  • Vođenje evidencije i stanja popunjenosti u wellnesa.
  • pomaganje voditelju wellnessa kod uvođenja podataka u grafikone koji se vode u vezi popunjenosti objekata.
  • Odlaganje agencijske najave po datumima i mjesecima u određene registratore.
  • Otvaranje i naplaćivanje računa za individualne goste.
  • Vođenje dnevnog blagajničkog izvještaja o naplaćenim računima, vršenje obračuna dnevnog prometa i predavanje novca prema utvrđenom dogovoru uz specifikaciju hotelskom blagajniku.
  • Kontaktiranje sa odjelom prodaje, recepcijom hotela i domaćicom u vezi eventualnih promjena koje su nastale u vezi sa korištenjem usluga.
  • Prezentiranje sadržaja pojedinih tretmana i vršenje prodaje i rezervacije istih.
  • Prodaja proizvoda iz asortimana maloprodaje.
  • Vršenje rezervacije za Spa zonu.
  • Vršenje prodaje članskih iskaznica te vođenje kartoteke kupaca.

Ostali uvjeti:

  • Komunikativnost, ljubaznost
  • Poznavanje najmanje dva svjetska jezika

Kontakt email: natjecaj@imperial.hr

Pogodnosti
  • Smještaj
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Rab, Primorsko-goranska županija, Hrvatska