Wellness terapeut / maser m/ž

Br. oglasa: 719091800
Sezonski poslovi

DA LJEPOTI d.o.o.
Dubrovnik, Hrvatska
Opis posla

Potrebna znanja i vještine:

  • Pružanje izvrsnih spa tretmana hotelskim gostima (masaža, tretmani lica i tijela, manikura i pedikura) u skladu sa standardima i procedurama rada
  • Doček i briga za klijente tijekom boravka u wellness centru
  • Obilazak centra s klijentima i savjetovanje klijenata u vezi tretmana i korištenja proizvoda
  • Stručno savjetovanje o uslugama i proizvodima (cross-sell, up-sell)
  • Poticanje novih rezervacija
  • Briga o higijeni i čistoći prema najvišim standardima kvalitete
  • Odgovaranje na upite klijenata te obavljanje svih ostalih spa dužnosti prema nalogu nadređenih (slaganje ručnika, priprema sobe za masažu i sl.)
  • Provođenje aktivnosti u skladu sa zakonskim i internim propisima te standardnim ciljevima i procedurama

Uvjeti:

  • Poželjno radno iskustvo od tri ili više godina rada u hotelima s 4 ili 5 zvjezdica
  • SSS od 4 godine
  • Poželjni su završeni dodatni programi edukacije ili tečajevi
  • Napredno poznavanje engleskog ili njemačkog jezika u govoru
  • Razvijene komunikacijske i prodajne vještine
  • Odgovornost, fleksibilnost i sklonost timskom radu
  • Ljubaznost i usmjerenost na goste
  • Iskustvo u radu s domaćim i stranim klijentima
  • Poznavanje rada na računalu
  • Snalažljivost i motiviranost

Pogodnosti koje nudimo:

  • Zasnivanje ugovora na određeno vrijeme s mogućnošću stalnog zaposlenja
  • Mogućnost sezonskog rada u više zemalja (zimska/ljetna sezona)
  • Rad u profesionalnom i ambicioznom timu i rad u hotelima s 5 zvjezdica
  • Iznadprosječna primanja + stimulativna primanja

Tvrtka Da ljepoti d.o.o. je lider u operativnom upravljanju spa centara na području Hrvatske i Austrije. Radimo sa vodećim Hrvatskim hotelskim tvrtkama poput Valamara, TUI-a, Maistre,..Naši principali su poznate kozmetičke tvrtke: Natura Bisse, Omorovicza, Diego Dalla Palma i drugi.

Kontakt email: job@yestobeauty.hr

Pogodnosti
  • Smještaj
Obrazovanje Srednja škola
Jezici Engleski
Mjesto rada
Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska županija, Hrvatska