Edukator u Arheološkom parku Andautonija (m / ž)

Br. oglasa: 702413574
Studentski posao

ARHEOLOŠKI MUZEJ U ZAGREBU
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • Izvršenje edukativnog programa (vođenje grupa posjetitelja, vođenje radionica i prodaja suvenira u Arheološkom parku Andautonija u Ščitarjevu
ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
  • Studirate i tražite povremeni posao. Zanimaju vas povijesne znanosti i kultura. Komunikativni ste, motivirani, marljivi i pozitivni. Volite rad s ljudima i djecom. Prijavite se za studentski posao u Andautoniji u Ščitarjevu!
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • osiguran prijevoz
POČETAK RADA
  • 2.5.2024.
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • 31. 10. 2024.
SATNICA
  • 6 eura
LOKACIJA
  • Ščitarjevo 105A, 10410, Šćitarjevo
RADNO VRIJEME
  • Povremeni sezonski posao ovisno o najavljenim grupama koje posjećuju AP Andautonija
POŽELJNE VJEŠTINE
  • strani jezik - engleski
NAČIN ZA PRIJAVU
  • Uz prijavu na oglas potrebno je priložiti životopis i dokaz o studentskom statusu.
  • Prijave s dokumentacijom s naznakom: OGLAS ZA STUDENTSKI POSAO - Andautonija, Ščitarjevo podnose se na adresu: Arheološki muzej u Zagrebu, Trg Nikole Šubića Zrinskog 19, P.P. 28, 10000 Zagreb ili putem email-a na adresu: msesnic@amz.hr