Tehnolog / inja kompleksa za preradu peradi

Br. oglasa: 431527544
Na neodređeno

Petrinja Chicken Company d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Opis posla
• Podrška stručnjacima tvrtke u pitanjima tehnološke opreme
• Izrada principnih tehnoloških shema Kompleksa za preradu peradi
• Izrada tehničkih zadataka za projektiranje zona Kompleksa za preradu peradi
• Suradnja s dobavljačima ponude (odabir najboljih opcija opreme iz asortimana, provjera usklađenosti ponude sa tehničkim zadatkom, izdavanje dodatnih zahtjeva, provjera predloženih rješenja, provjera dostavljenih proračunskih shema)
• Pisanje uputa
• Proučavanje normativne dokumentacije
• Sudjelovanje u sklapanju ugovora o kupnji usluga, nabavi opreme
• Razvoj tehnoloških odjeljaka za mariniranje, pakiranje, strojno otkoštavanje mesa
• Izrada tehničkih uvjeta, tehnoloških uputa, uputa za rad, dijagrama toka
• Izrada usporednih tablica s opremom za provedbu natječaja;
• Pregovaranje/dopisivanje s partnerima, osiguravanje pravog izbora tehnoloških rješenja i opreme
• Pripremanje i podnošenje izvješća upravi
• Osiguravanje pripreme sklapanja ugovora s dobavljačima, sastavljanje specifikacija, pregovaranje o uvjetima i rokovima isporuke
• Suradnja s odjelom računovodstva
• Poslovna putovanja po potrebi, radi upoznavanja s tehnološkim rješenjima dobavljača, suradnja s državnim tijelima i sl.
Uvjeti
Obavezno:
• Visoko obrazovanje u području tehnologije proizvodnje mesa
• Poznavanje propisa EU-a, zakonodavnog okvira Republike Hrvatske
• Iskustvo rada s mariniranim proizvodima (izrada recepata, poznavanje začina)
• Iskustvo rada s opremom za pakiranje (poznavanje vrsta pakiranja, poželjno je razumijevanje tržišnih trendova pakiranja sirovog mesa)
• Iskustvo rada sa strojno otkoštenim mesom (izrada recepata, vrsta, iskustvo s mljevenim mesom)
• Sposobnost obavljanja više zadataka i usmjerenosti na rezultate, učinkovitog planiranja, analize, donošenja odluka i preuzimanja odgovornosti za rezultat
• Napredno korištenje računala: MS Office
• Znanje engleskog i hrvatskog jezika
• Visoka učinkovitost; sposobnost brze prilagodbe promjenjivim zahtjevima i uvjetima; pristojnost, odgovornost, pažljivost, marljivost, točnost, društvenost
Poželjno:
• Napredno korištenje računala:  AutoCad
• Znanje ruskog i/ili ukrajinskog
Poslodavac nudi:
• stalni radni odnos s probnim rokom od 6 mjeseci
• primanja sukladno trenutnom znanju i iskustvu
• dopunsko i dodatno zdravstveno osiguranje po isteku probnog roka
• mogućnost napredovanja i razvoja karijere
• subvencionirano sudjelovanje u edukativnim programima, kongresima i konferencijama za osobni i profesionalni razvoj
• rad u ugodnom internacionalnom okruženju
• poticajan i prijateljski tim
• aktivno sudjelovanje u razvoju kompanije
Zainteresirani ste? Dostavite nam životopis na hrvatskom putem maila i pružite nam priliku da Vas upoznamo.

Kontakt email: m.perisic@premium-chicken.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska