Laboratorijski tehničar (m / ž)

Br. oglasa: 838522298
Na neodređeno

NEXE d.d.
Našice, Hrvatska
Opis posla

NEXE d.d., vodeća tvrtka NEXE Grupe, druga je tvornica cementa po kapacitetu proizvodnje cementa i Namala te vodeći proizvođač, prijevoznik i ugrađivač svježeg betona u Hrvatskoj. U poslovanju se poštuju sve ekološke norme te je jedan od rijetkih proizvođača koji posjeduje certifikat tvorničke kontrole proizvodnje betona.

Gradimo iskusne i stručne timove stalnim ulaganjem u razvoj zaposlenika kako bi ostvarili svoj puni potencijal. Budući su nam zdravlje i sigurnost naših zaposlenika na prvom mjestu, osiguravamo sve potrebne edukacije, opremu i resurse. Ulaganjem u razvoj tehnologije, prateći svjetske trendove, stvaramo održivo okruženje za naše klijente i društvo u cjelini.

LABORATORIJSKI TEHNIČAR (m/ž)

1 izvršitelj

Našice

Na neodređeno vrijeme uz probni rad

Imat ćeš priliku:

  • Uzorkovati, donositi i pripremati uzorke sirovine, klinkera, dodataka i goriva za XRF/XRD analizu prema odgovarajućim uputama
  • Provoditi analize pripremljenih uzoraka sirovine, klinkera i goriva
  • Voditi računa o čistoći prostorija laboratorija i laboratorijskih instrumenata
  • Po potrebi dostavljati podatke o kvaliteti ostalim organizacijskim jedinicama

Nudimo ti:

  • Dodatke plaći za rad blagdanima i neradnim danima, u drugoj i noćnoj smjeni te za prekovremeni rad prema važećem Kolektivnom ugovoru
  • Pravo na mjesečnu stimulaciju u visini od 0 do 20%
  • Isplatu regresa, božićnice i nagrade za ostvarene rezultate rada
  • Mogućnost dara u naravi
  • Potpore zaposlenika ili njihovih obitelji u važnim slučajevima
  • Jubilarne nagrade
  • Poklon djeci povodom božićnih i novogodišnjih blagdana
  • Omogućenu prehranu ili novčanu paušalnu naknadu za troškove prehrane

Što očekujemo:

  • Minimalno SSS stručnu spremu – kemijski/ekološki tehničar
  • Minimalno 1 godinu iskustva na odgovarajućim poslovima
  • Spremnost za timski rad, motiviranost
  • Posvećenost detaljima i organiziranost
  • Vozačku dozvolu B kategorije

PRIJAVE putem linka za prijavu najkasnije do 13.4.2024.

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Našice, Osječko-baranjska županija, Hrvatska