Suradnik / ca za it podršku

Br. oglasa: 367316071
Na određeno

BRIONI d.o.o.
Hrvatska
Opis posla

Opis poslova:

  • samostalno vođenje IT projekata u području marketinga, prodaje, putničkog prijevoza te razvoja drugih poslovnih aplikacija,
  • aktivno sudjelovanje u razvoju novih digitalnih rješenja te sudjelovanje u razvojnim i implementacijskim projektima,
  • razumijevanje i analiziranje poslovnih procesa i zahtjeva,
  • briga o hardverima i softverima tvrtke,
  • praćenje tržišnih trendova i predlaganje novih tehnoloških rješenja (ili adaptaciju postojećih) koja omogućuju efikasnije poslovanje,
  • komunikacija s internim poslovnim korisnicima (putnički prijevoz, računovodstvo, marketing, prodaja, call centar) i prenošenje zahtjeva u konkretna IT rješenja za podršku poslovanju,
  • komunikacija sa vanjskim partnerima oko rješavanja izazovnih situacija,
  • upravljanje web sustavima: CMS, CRM,
  • praćenje trendova vezanih uz digitalni marketing i SEO te predlaganje novih smjernica.

    Uvjeti:
  • VŠS/VSS - informatički ili drugi odgovarajući smjer,
  • dobro poznavanje Microsoft operativnih sistema,
  • napredno znanje rada u Office alatima,
  • poznavanje online marketinga (SEO, SEM, E-mail marketing, Social media, Display marketing itd.) te web tehnologija (HTML, CSS itd.),
  • poznavanje backend i frontenda na web stranicama,
  • ­­vozačka dozvola B kategorije,
  • poznavanje rada call centar sustava,
  • poznavanje mobilnih i web tehnologija,
  • razvijene komunikacijske vještine te posebice spremnost na timski rad.

Tražimo osobu s iskustvom na radnom mjestu suradnik za IT podršku sa željom za usavršavanjem i razvijanjem u poticajnom radnom okruženju te sa željom za prenošenje znanja i obučavanja drugih.

Kontakt email: posao@brioni.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Istarska županija, Hrvatska