Operater / ka korisničke podrške - service desk operator

Br. oglasa: 523421697
Na neodređeno

GNK ASG d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Opis posla:
• Obrada incidenata - tiketi (otvaranje, rješavanje, eskalacija, zatvaranje)
• Redoviti nadzor IT sustava pomoću alata za nadzor
• Pronalaženje najboljeg rješenja za poslovne potrebe naših klijenata
• Vođenje korisnika kroz proces rješavanja problema i njihovo informiranje napretka
• Izrada mjesečnih izvješća za klijente
• Identificiranje i predlaganje mogućih poboljšanja postupaka
• Kontinuirano učenje i profesionalni razvoj
Mogli biste savršeno odgovarati ako ste:
• Neovisni u radu;
• Planirano i organizirano pristupate aktivnostima,
• Fokusirati se na bitne stvari,
• Radite brzo i učinkovito te pokazujete snažnu želju za stalnim razvojem karijere i stjecanjem iskustva;
• Sklon inovacijama, uvijek isprobavajući različite pristupe i tražeći nove, bolje i učinkovitije načine rada uvažavajući i prihvaćajući različitosti, poštujući druge ljude i njihova mišljenja i ideje te ih spremno dajući sebiproaktivnost;
Što očekujemo:
• Srednjoškolska diploma, prvostupnik ili magisterij iz računalnog inženjerstva ili srodnog područja
• Napredno poznavanje Windows platforme i paketa Office te osnovno poznavanje Microsoft poslužiteljskih tehnologija
• Osnovno poznavanje mrežnih i sigurnosnih tehnologija
• Tečno znanje engleskog jezika (govorno i pisano) Spremnost na rad u režimu rada 24/7
• Spremnost na rad u brzom i dinamičnom okruženju
• Spremnost na stalno učenje, praćenje novih tehnologija
Što će vam donijeti dodatne bodove:
• Microsoft certifikati
• Poželjno 1-2 godine radnog iskustva na sličnim poslovima
Što Vi imate od toga?
• Konkurentna plaća prema Vašem iskustvu,
• Poslovni telefon po Vašem izboru,
• InHouse centar za testiranje - dajemo Vam mogućnost stjecanja stručnih certifikata, mentor - bez obzira na iskustvo koje imate, osigurat ćemo Vam adekvatnog mentora, redovite povratne informacije o Vašem učinak i personalizirani plan razvoja karijere,
• Mogućnost ostvarivanja različitih vrsta bonusa,
• Subvencija Multisport kartice;- nije važna samo vježba za mozak, minimalno 25 dana godišnjeg odmora,
• Potpuni zdravstveni pregledi - prilagođeno muškarcima i ženama, psihološko savjetovanje - brinemo o vašoj dobrobiti, ručak i naknade za prijevoz, naknade za djecu zaposlenika
What you’ll do:
• Processing of incidents - tickets (opening, solving, escalation, closing)
• Regular monitoring of IT systems using monitoring tools
• Finding the best solution for our customers business needs
• Walking the customers through the problem-solving process and keeping them informed of progress
• Producing monthly reports for customers
• Identifying and suggesting possible improvements on procedures
• Continuous learning and professional development
We could be a perfect fit if you are:
• approaching activities in a planned and organized manner, focused on essentials and working quickly and efficiently
• showing a strong desire for constant career development and gaining experience
• inclined to innovate, always trying out different approaches and looking for new, better and more efficient ways of working
• appreciating and accepting differences, respecting other people and their opinions and ideas and readily giving them yourself
What we expect:
• High School degree, Bachelor's or Master’s degree in computer engineering or related field
• Advanced knowledge of Windows platform and Office package and basic knowledge of Microsoft server technologies
• Basic knowledge of network and security technologies
• Fluency in English (spoken & written)
• Willingness to work in 24/7 work mode
• Willingness to work in a fast-pacing and dynamic environment
• Readiness for constant learning, to keep up with new technologies
What will bring you extra points:
• Microsoft certificates