Kranista (m / ž)

Br. oglasa: 630039804
Puno radno vrijeme

Staff.ch Consulting GmbH
Basel, Švicarska
Opis posla

zalaže se za kvalitetu i fleksibilnost u industriji kadrovskih usluga i nudi cijeli niz kadrovskog savjetovanja. Specijalizirani smo za zapošljavanje privremenih i stalnih radnih mjesta u fizičkim, tehničkim, industrijskim, komercijalnim, medicinskim i informatičkim strukama. Naše područje djelovanja uglavnom pokriva regiju sjeverozapadne Švicarske.

Trenutno tražimo jednog od naših kupaca za:
VOZAČ DIZALICE (m/ž)

Što vas očekuje:

Upravljanje dizalicom (gornje ili donje okretanje)
Opća pomoć na gradilištu
Vođenje radiom ili taksijem

U idealnom slučaju, sa sobom ponesite ovo:

Suva B licenca obavezna
osjećaj odgovornosti
Fleksibilan, timski igrač i otporan
Prvo profesionalno iskustvo na švicarskim gradilištima je prednost
Samostalan način rada
Kapacitet vježbanja

Što Vam možemo ponuditi:
Raznolik posao u dinamičnoj tvrtki s korektnim uvjetima, velikim mogućnostima usavršavanja i zahvalnim načinom razmišljanja i djelovanja.

Sljedeći zajednički koraci?
Poduzmite sljedeći korak danas i prijavite se sa svojim trenutnim dokumentima za prijavu.

Mjesto rada
Basel, Basel-grad, Švicarska

EURES