Građevinski / a tehničar / ka

Br. oglasa: 657992894
Puno radno vrijeme

TEHIND d.o.o.
Velika Gorica, Hrvatska
Opis posla

Opis posla:

  • građevinski tehničar/ka, ispitivanje građevinskih proizvoda u niskogradnji,
  • ispitivanje sustava vodovoda i odvodnje (prema normama HREN EN 805, 1610 i 1508),
  • snimanje cjevovoda samohodnom CCTV kamerom (prema HREN EN 13508-2),
  • sanacija cjevovoda bez otkopa paker metodom,
  • ispiranje cjevovoda kanal-jet-om za potrebe snimanje i ispitivanja, uredski poslovi vezani uz ispitivanja i ostali radovi.

Uvjeti:

  • ukoliko se ostaje na terenu to ne bude više od par dana , ovisno o obujmu posla.
  • Tražimo motiviranu i odgovornu osobu.

Pisane zamolbe s dokazima o ispunjavanju uvjeta slati putem email adrese: tehind@tehind.hr

Obrazovanje Srednja škola
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Velika Gorica, Zagrebačka županija, Hrvatska