Ovlašteni / a inženjer / ka geodezije

Br. oglasa: 494925999
Na neodređeno

MJERNIK-LIMA d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

MJERNIK-LIMA d.o.o. je tvrtka koja se bavi geodetski poslovima koji se odnose na izradu podloga za projektiranje građevina, praćenja tijekom izgradnje, izrade snimaka izvedenog stanja, izrada geodetskih elaborata, geodetski nadzor, iskolčenje i izrada elaborata infrastrukture.

Opis poslova:
Terenski rad
Obrada podataka
Izrada geodetskih elaborata

Uvjeti:
Sklonost timskom radu, ambicioznost, temeljitost, predanost poslu, dobre organizacijske sposobnosti, samostalnost.

Poslodavac nudi:
Usavršavanja, pohađanja seminara, redovna i stabilna primanja, ugodno okruženje i dobra radna atmosfera, plaćeni troškovi javnog prijevoza.

Kontakt email: domagoj.bergovec@gmail.com

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska