Magistar / a farmacije

Br. oglasa: 952300135
Na određeno

GRADSKA LJEKARNA ZAGREB
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Gradska ljekarna Zagreb prima u radni odnos na određeno vrijeme (zamjene za odsutne radnike) 2 magistra farmacije za rad u ljekarnama. Uvjeti : VSS magistar farmacije, položen stručni ispit, odobrenje za samostalan rad, najmanje 1 godina iskustva rada u struci.

Zamolbu, životopis, presliku diplome i odobrenja za rad, te e-radnu knjižicu (HZMO) poslati na adresu Gradska ljekarna Zagreb, Kralja Držislava 6, Zagreb, s naznakom "za natječaj za magistra farmacije" ili na mail pravnasluzba@gljz.hr

Sukladno Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ br. 121/17), upućuju se potencijalni  kandidati  iz čl. 102. st. 1-3. Zakona da dostave dokaze iz čl. 103. st. 1. tog Zakona u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanju.
Sukladno Zakonu o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine“ br. 84/21), upućuju se potencijalni kandidati iz čl. 48 Zakona da dostave dokaze iz čl. 49. tog Zakona u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanju.

Kontakt email: pravnasluzba@gljz.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska