Farmaceutski / a tehničar / ka u ljekarnama deltis

Br. oglasa: 865491406
Na određeno

BELUPO d.d.
Karlovac, Hrvatska
Opis posla

Opis posla

Poslovi farmaceutskog tehničara sukladno smjernicama dobre ljekarničke prakse, te načelima etike i deontologije ljekarničke djelatnosti.

Dio odgovornosti ovog posla obuhvaća i slijedeće aktivnosti:

  • Priprema i izrada galenskih magistralnih pripravaka
  • Izdavanje bezreceptnih lijekova, ortopedskih pomagala, kozmetike i drugih sredstava za zaštitu zdravlja kojima ljekarne mogu opskrbljivati korisnike sukladno ovlastima farmaceutskog tehničara
  • Preuzimanje i slaganje sve robe koja je predmet poslovanja
  • Vođenje laboratorijskog dnevnika

Uvjeti:

  • SSS, farmaceutski tehničar
  • Ima položen stručni ispit
  • Poznaje rad na računalu

Prednost:

  • Iskustvo rada na istim ili sličnim poslovima

Ukoliko vas motivira želja za vrhunskim profesionalnim postignućima i daljnjim razvojem - Belupo je pravo mjesto za vas!

Ponudu sa životopisom pošaljite nam zaključno s 22.03.2024. na mail: natjecaj@belupo.hr

U daljnji selekcijski postupak uključit ćemo kandidate koji udovoljavaju uvjetima natječaja.

Kontakt email: natjecaj@belupo.hr

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Karlovac, Karlovačka županija, Hrvatska