Farmaceut (m / ž)

Br. oglasa: 792407198
Puno radno vrijeme

Amavita Apotheken
Küssnacht, Švicarska
Opis posla

**Ljekarnik (m/ž)**

40
100
6403 Kuessnacht (SZ)
Ljekarne / Drogerije / Parfumerije
Neodređeno

**Možeš ti to**

* Podržavate upravu i pružate joj ruku u svakodnevnom radu
* Činite da se naši klijenti osjećaju dobrodošli: savjetovanje o zdravstvenim problemima vam je važno
* Vi obučavate pripravnike i pratite studente i farmaceute na daljnjem usavršavanju FPH
* Zajedno s timom pružate usluge ljekarne i po potrebi ih proširujete
* Ništa ne promakne vašem oštrom oku: osiguravate da je kvaliteta uvijek ispravna

**Donesi ovo sa sobom**

* Završen studij farmacije, po mogućnosti već s [FPH][] ili BAB
* Maturanti su dobrodošli
* Važan vam je zajednički rad u timu i zalažete se za dobru radnu atmosferu
* Drago mi je što dalje razvijamo farmaciju sa svojim idejama
* Njemački najmanje razina B2

* *Nudimo Vam**

* 13. plaća
* Dijeljenje dobiti ili pojedinačni bonus ovisno o funkciji

* Porodiljni dopust: 16 tjedana plaćeno uz 80% plaće
* Očinstvo: 10 dana plaćeno u iznosu od 100% plaće

* 42h tjedan
* Min. 25 dana odmora
* Mogućnost kupnje godišnjeg odmora ili neplaćenog dopusta

* Potpora i financiranje internog i vanjskog daljnjeg usavršavanja (npr. ljekarnik specijalist/u komercijalnoj ljekarni (FPH))
* Bonus za uspješno završeno daljnje usavršavanje

* Prikladno za obitelj: Moguće zaposlenje na pola radnog vremena
* Dječji fond za vlastitu djecu uz povlaštenu kamatu i učešće poslodavca
* Naknade za brak i rođenje djeteta

* Doprinos mobilnosti vrijedan pola cijene pretplate
* Flotni popust: atraktivni uvjeti za osobna vozila
* Popust na gorivo

**Kontakt**

Vašu će prijavu obraditi:
Galenica AG, Ljudski resursi
**Manuel Kösters**
**Zapošljavanje stručnjaka i HR marketing**
**Telefon +41 58 852 83 18**
%kext.Galenica\_Kontakt\_LinkedIn%
**Mihaela Keller**
**Menadžer**
**Telefon +41 58 878 11 10**
Rado ćemo Vam pružiti stručne informacije:
**Lokacija je prekrasno smještena između jezera Luzern i jezera Zug. Ljekarna impresionira uhodanim timom te svijetlim i ugodnim prostorom.**

**O nama**

**Najveća mreža ljekarni**

Amavita je najveća mreža ljekarni u Švicarskoj. Zalažemo se za široku ponudu, od lijekova na recept i bez recepta i proizvoda za njegu do prirodnih lijekova i prirodne kozmetike. Također smo stručnjaci za dermatološku njegu kože. Apoteke Amavita najjače su zastupljene u zapadnoj i sjevernoj Švicarskoj. Obično su na atraktivnim i prometnim lokacijama.

Amavita je tvrtka Galenica grupe.
Amavita / SunStore
Posjetite LinkedIn profil
radni svijet
radno mjesto
**Amavita ljekarna Rigimärt**
Im Rigimärt, Siegwartstrasse 11
6403 Küssnacht am Rigi

[FPH]: https://www.galenica.com/fph

Mjesto rada
Küssnacht, Schwyz, Švicarska

EURES