Viši referent / viša referentica javne rasvjete

Br. oglasa: 815304571
Na neodređeno

ENERGO d. o. o.
Rijeka, Hrvatska
Opis posla

Opis posla:

  • Prikupljanje informacija o potrebama za intervencijama na mreži javne rasvjete, praćenje izvršenja radova, usklađivanje tehničke dokumentacije.

Glavni zadaci i odgovornosti:

  • Prikupljanje informacija o kvarovima i drugim nedostacima na mreži javne rasvjete koji zahtijevaju intervenciju.
  • Otvaranje naloga za rad sukladno informacijama o kvarovima i drugim nedostacima te osiguranje dostave potrebnih podloga i karata radnicima koji rade na otklanjanju kvara ili drugih nedostataka.
  • Praćenje realizacije radova te nakon njihovog završetka osiguranje pravovremene dostave podataka radi ažuriranja tehničke dokumentacije.
  • Vršenje izvida na terenu, priprema troškovnika i predračuna za radove na javnoj rasvjeti.
  • Pripremanje podataka i podloga za izradu privremenih mjesečnih situacija.
    Uvjeti radnog mjesta:
  • SSS elektro-tehničkog smjera
  • poželjno prethodno radno iskustvo
  • vozačka dozvola B kategorije

Od kandidata očekujemo:

  • samostalnost i organiziranost
  • dobro poznavanje MS Office paketa
  • fleksibilnost, pouzdanost i odgovornost
  • spremnost na suradnju

Poslodavac nudi:

  • rad na neodređeno uz probni rad
  • rad na puno radno vrijeme
  • plaćeni prijevoz, plaćenu prehranu, te ostale materijalne pogodnosti

Uz zamolbu i životopis priložiti kopiju svjedodžbe, potvrdu HZMO-a o radnom iskustvu, kopiju vozačke dozvole. Nepotpune i nepravovremene zamolbe neće se uzeti u razmatranje. Prijavom na natječaj kandidat daje privolu za prikupljanje i obradu osobnih podataka navedenih u prijavi povodom ovog natječaja te dokumentaciji dostavljenoj s prijavom.
Ako kandidat ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu dužan je u prijavi na oglas pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Da bi ostvario pravo prednosti prilikom zapošljavanja, kandidat koji ispunjava uvjete za ostvarivanje tog prava, dužan je uz prijavu na oglas priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta iz oglasa, kao i rješenje odnosno potvrdu o priznatom statusu, te dokaz iz kojeg je  vidljivo na koji način je prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca (ugovor, rješenje, odluka i sl.). Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti na temelju Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ broj 121/17, 98/19 i 84/21) dužni su dostaviti sve dokaze iz članka 103. citiranog Zakona. Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti prilikom zapošljavanja objavljeni su na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske https://branitelji.gov.hr/
Zamolbe se podnose osobno ili putem pošte na adresu Energo d.o.o., Dolac 14, 51000 Rijeka, te putem emaila: info@energo.hr

Kontakt email: info@energo.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Rijeka, Primorsko-goranska županija, Hrvatska