Tehničar / tehničarka u održavanju

Br. oglasa: 613771616
Na određeno

DEKRA d.o.o.
Nova Gradiška, Hrvatska
Opis posla

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. je tvrtka specijalizirana za pružanje usluga privremenog zapošljavanja. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.
Za našeg klijenta tražimo visoko motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Tehničar u održavanju (m/ž)
Mjesto rada: Nova Gradiška
ODGOVORNOSTI:

  • Elektro I mehaničko popravljanje I održavanje strojeva I opreme
  • Montaža I demontaža strojeva
  • Poslovi na elektroenergetskim postrojenjima I uređajma

UVJETI:

  • Poželjno min. 2 godine relevantnog radnog iskustva.
  • Odgovornost u radu
  • SSS smjer mehatroničar, elektrotehničar, električar, elektromehaničar, tehničar u računalstvu, bravar, automehaničar.

NUDIMO:

  • Rad na ugovor o radu na određeno vrijeme uz mogućnost stalnog zaposlenja
  • Rad u vikend smjenama
  • Rad u 3 smjene
  • Plaćen prijevoz I topli obrok, plaćen vrtić, Božićnica, Uskrsnica, dar djetetu, regres, bonusi
  • Početak rada: ODMAH

Kontakt telefon: 035408475

Kontakt email: slavonski.brod.hr@dekra.com

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Nova Gradiška, Brodsko-posavska županija, Hrvatska