Tehničar / ka na održavanju objekta

Br. oglasa: 932344866
Na neodređeno

STUDA d.o.o.
Labin, Hrvatska
Opis posla

Za potrebe održavanja novoizgrađenog retail parka tražimo FM tehnIčara.

Opis poslova:

• upravljanje tehničkim sustavima putem CNUS-a
• dnevna vizualna provjera stanja ugrađene opreme
• zapažanje i koordinacija otklanjanja nedostataka na centru
• redovno očitanje svih energetskih brojila, te kontrolno očitanje
• preventivni pregledi svih tehničkih sustava
• priprema mjesečnih izvještaja
• izvršavanje operativnih planiranih aktivnosti
• održavanje i inspekcija tehničkih sustava
• sitni popravci

Uvjeti:

• poželjno SSS tehničke ili elektro struke (nije uvjet)
• poznavanje čitanja tehničke dokumentacije
• poznavanje strojeva i programa elektro održavanja
• poželjno poznavanje engleskog jezika (nije uvjet)
• poznavanje rada na računalu (MS Office paket)
• samostalnost u radu, pouzdanost, fleksibilnost, rješavanje problema, timski rad

Kontakt email: petra@studa.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Labin, Istarska županija, Hrvatska