Specijalist za projekte (m / ž) - elektrotehnika

Br. oglasa: 184404469
Na neodređeno

PEVEX d.d.
Sesvete, Hrvatska
Opis posla

Što Vas čini pravim kandidatom za nas:

  • VSS/VŠS – smjer elektrotehnika
  • vješti ste u čitanju projektne dokumentacije
  • nacrte i sheme uspješno provodite u praktičnom radu
  • imate minimalno 3 godine radnog iskustva na sličnim poslovima
  • vodili ste ili ste sudjelovali u vođenju projekata i/ili timova (prednost, nije uvjet)
  • znate se koristiti AutoCAD-om i MS Office-om, kao i drugim informatičkim programima
  • imate razvijene organizacijske i komunikacijske vještine
  • volite raditi u timu i dinamičnom okruženju
  • posjedujete vozačku dozvolu B kategorije

Očekujemo od Vas:

  • sudjelovanje u izradi troškovnika i tendera
  • tenderiranje radova
  • sudjelovanje u izradi nacrta, shema i terminskih radova
  • praćenje troškova izvođenja radova
  • obilazak gradilišta i koordinaciju s ostalim sudionicima u gradnji
  • kontrola kvalitete i napretka izvođenja radova
  • izrada naloga za plaćanje, putnih naloga, narudžbenica, izvještaja o izvršenim zadacima i ostalih dokumenata važnih za funkcioniranje Službe

Zašto Pevex?
Osmijeh na licima naših kupaca, osjećaj zadovoljstva naših poslovnih partnera, ljubaznost i stručni savjeti naših djelatnika pokretačka su snaga tvrtke PEVEX d.d.

Pogodnosti koje omogućujemo našim zaposlenicima:

  • Plaćeni troškovi prijevoza
  • Naknada za topli obrok
  • Božićnica, uskrsnica, regres
  • Nagrada za radne rezultate
  • Sistematski pregledi
  • Potpora za novorođenče
  • Dar djetetu
  • Jubilarne nagrade
  • Sustavno uhodavanje u posao
  • Sustavi stimulacije i nagrađivanja
  • Edukacija i usavršavanje
  • Napredovanje i razvoj

Vašu prijavu očekujemo putem linka za prijavu.
Natječaj za oglašeno radno mjesto traje do 01.04.2024. godine.

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Sesvete, Grad Zagreb, Hrvatska