Specijalist / specijalistica za tehničku podršku proizvoda

Br. oglasa: 534630687
Na određeno

VAPOUR INTERNATIONAL d.o.o.
Hrvatska
Opis posla

Vapour International je tvrtka koja djeluje od 2016. godine pod grupacijom Ribilio - vodećim distributerom s više od 3500 trgovina u Europi, za distribuciju elektroničkih cigareta te tekućina na međunarodnom tržištu. Smješteni smo u Bujama, na sjeverozapadnom dijelu istarskog poluotoka i Republike Hrvatske.

Tvrtka Vapour International traži posvećenu osobu koja će se pridružiti našem timu kao Specijalist za tehničku podršku proizvoda.

Opis posla:

  • Nadgledanje i testiranje grešaka i kvalitete proizvoda: Kategorizacija i precizno bilježenje grešaka radi olakšavanja efikasne rezolucije kroz namjenska ispitivanja.
  • Dokumentiranje tehničkih anomalija i njihovih rješenja: Točno dokumentiranje tehničkih anomalija kroz odgovarajuće alate i rješenja za buduće reference i kontinuirano poboljšanje naših proizvoda.
  • Komunikacija rezultata inspekcija s voditeljem tehničke podrške: Jasno komuniciranje rezultata inspekcija i potrebnih radnji voditelju tehničke podrške radi olakšavanja brze rezolucije problema.
  • Nadzor rada centara za pomoć: Provjera ispravnosti postupaka povrata koje provode centri za pomoć.

Uvjeti:

  • Poznavanje osnova elektrotehnike.
  • SSS elektrotehnika i slična usmjerenja
  • Prethodno iskustvo u tehničkoj podršci ili srodnim područjima.
  • Poznavanje talijanskog jezika.
  • Izvrsne analitičke sposobnosti i pažnja na detalje.
  • Odlične komunikacijske i interpersonalne vještine.
  • Sposobnost efikasnog prioritiziranja zadataka i rada u dinamičnom okruženju.

Što nudimo:

  • Vrsta zaposlenja na određeno vrijeme, moguć stalni radni odnos.
  • Redovita i sigurna primanja
  • Isplaćeni putni troškovi
  • Mogućnost trajnog zaposlenja
  • Stalna fiksna primanja uz mogućnost napredovanja
  • Posao se obavlja isključivo iz sjedišta firme (Buje, Istra)

Kontakt telefon: 052220040

Kontakt email: hr@ribilio.com

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Vozačka dozvola B
Jezici Talijanski
Mjesto rada
Istarska županija, Hrvatska