Majstor / ica rasvjete

Br. oglasa: 522178765
Na neodređeno

GRADSKO SATIRIČKO KAZALIŠTE KEREMPUH
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

N A T J E Č A J

za izbor jednog radnika na radno mjesto  MAJSTOR RASVJETE (M/Ž)

Ugovor o radu sklapa se na neodređeno vrijeme.

Uvjeti :

- SSS elektrotehničkog smjera,

- 2 godina iskustva rada na poslovima scenske rasvjete,

- poznavanje rada na PC-u (word, excel),

- znanje engleskog jezika,

- zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova s posebnim uvjetima rada,

- probni rad 2 mjeseca.

Opis poslova:

-           u suradnji s oblikovateljem scenske rasvjete, redateljem i scenografom postavlja scensku rasvjetu na pozornici Kazališta i na gostovanjima,

-           odgovoran je za kvalitetu scenske rasvjete na izvedbama predstava,

-           odgovoran je za održavanje rasvjetnog parka Kazališta,

-           odgovara za inventar službe rasvjete,

-           u svom poslu usko surađuje s majstorom pozornice-voditeljem i majstorom tona I

            videa,

-           po nalogu voditelj tehnike samostalno kreira rasvjetu za potrebe Kazališta,

-           za svoj rad odgovara majstoru rasvjete-voditelju, voditelju tehnike i ravnatelju,

-           vodi knjigu rasvjete za pojedine predstave,

-           obavlja poslove električara,

-           obavlja i druge poslove po nalogu majstora rasvjete-voditelja i voditelja tehnike.

Uz prijavu na natječaj treba priložiti:
•životopis
•presliku domovnice
•preslik svjedožbe/diplome,
•presliku dokaza o ukupnom radnom iskustvu (elektronički zapis HZMO-a).

Na natječaj se, pod ravnopravnim uvjetima, imaju pravo javiti osobe oba spola.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti temeljem Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih  obitelji (Narodne novine: 121/17, 98/19 i 84/21) dužni su dostaviti sve dokaze iz članka 103. citiranog Zakona. Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju objavljeni su na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20ZOHBDR%202021.pdf

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti temeljem Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rada (Narodne novine: 84/21) dužni su dostaviti sve dokaze iz članka 49. citiranog Zakona. Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju objavljeni su na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20Zakon%20o%20civilnim%20stradalnicima%20iz%20DR.pdf

Natječaj je objavljen u Biltenu i na Internet stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje

Prijave s dokumentacijom podnose se na adresu Gradsko satiričko kazalište „Kerempuh“, Zagreb, Prolaz Fadila Hadžića 3, u roku od 8 dana od dana objave 8.4.2024.g., s naznakom za koje radno mjesto se podnose.

Nepravovremeno podnesene i nepotpune prijave neće se razmatrati.

O rezultatima izbora kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Provoditelj natječaja zadržava pravo ne izabrati nijednog kandidata i poništiti natječaj.
Zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova s posebnim uvjetima rada.

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska