Inženjer / ka za ispitivanja i puštanja u pogon elektroenergetske opreme, projektant / ica

Br. oglasa: 571029001
Na neodređeno

TerraWatt
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Opis posla: inženjering, ispitivanje i puštanje u pogon opreme za klijente diljem svijeta, te projektiranje, izradu kalkulacija i raznih studija. Tipično se radi na trafostanicama, konvencionalnim elektranama, obnovljivim izvorima energije, industriji ili podatkovnim centrima. Posao uključuje upotrebu specijaliziranih software-a za programiranje i parametriranje uređaja (npr. Siemens DIGSI , ABB PCM600, Schneider Electric Easergy Studio, ... ), upotrebu alata za crtanje kao što su AutoCAD ili EPLAN, korištenje posebnih ispitnih uređaja i software-a kao npr. Omicron 256plus, Omicron 356, ISA DRTS, Megger Sverker i Fluke , te specijaliziranih alata za modeliranje elektroenergetskih sustava kao npr. NEPLAN. Osim poslova inženjeringa, ispitivanja i puštanja u pogon ili projektiranja, djelatnik/ca će biti uključen/a u komunikaciju sa kupcima i pripremu tehničkih rješenja i ponuda. Posao je izazovan i nudi puno mogućnosti za napredak, specijalizaciju i učenje.
Uvjeti:
Iskustvo na sličnim poslovima je obavezno.
Članstvo u HKIE poželjno i dobro došlo.
Odlično znanje engleskog jezika, drugi jezik prednost. Prednost je poznavanje njemačkog ili francuskog jezika.
Radno vrijeme je fleksibilno, u pravilu od 8-16h, 1 dan tjedno od kuće prema dogovoru. Za rad na terenu, poslodavac nudi posebne stimulacije. Zaposlenik/ca ima pravo na službeni mobitel i računalo. Moguće dogovoriti i službeni automobil 24h na raspolaganju.

Kontakt email: lovre.smircic@terrawatt.eu

Pogodnosti
  • Fleksibilno radno vrijeme
Obrazovanje Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska