Inženjer / ka

Br. oglasa: 417208702
Na neodređeno

HEP - Proizvodnja d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

OGLAS ZA RADNO MJESTO
INŽENJER/KA
Organizacijska jedinica: HEP - PROIZVODNJA D.O.O. / SEKTOR ZA TERMOELEKTRANE / SLUŽBA ZA KOORDINACIJU INVESTICIJA
Vrsta radnog odnosa: neodređeno vrijeme uz probni rad u trajanju od 6 mjeseci
Mjesto rada: Zagreb Broj izvršitelja: 1
UVJETI RADNOG MJESTA

● Tražena sprema : VSS
● Traženo iskustvo: 1 god.
● Tražena zvanja : DIPL.ING. EL. ILI DRUGI ODGOVARAJUĆI AKADEMSKI I STRUČNI NAZIV
SUKLADNO ZAKONU O AKADEMSKIM I STRUČNIM NAZIVIMA I AKADEMSKOM STUPNJU (NN. BR. 107/07, 118/12)
VOZAČKI ISPIT B KATEGORIJE
● ZNANJE ENGLESKOG JEZIKA
● ZNANJE RADA NA PC-u
● VOZAČKI ISPIT B KATEGORIJE
● ČLAN HRVATSKE KOMORE INŽENJERA ELEKTROTEHNIKE
● POLOŽEN STRUČNI ISPIT
UKRATKO O RADNOM MJESTU

• koordinacija u poslovima nabave – ugovaranje - izrada popratnice, izrada i pregled ugovora
• izrađivanje plana Investicija
• detaljno praćenje investicija - kapitalne investicije, ostale investicije iz domene Sektora za
termoelektrane i pogona Sektora za termoelektrane
• izrađivanje Gospodarskog plana poslovanja
• prenamjene unutar plana investicija
• pripremanje podloga za izradu i izrada godišnjeg plana i izvještaja poslovanja Sektora za
termoelektrane
• koordinacija postupaka nabave mjerno-regulacijske opreme u pogonima Sektora za
• nadziranje po nalogu direktora Sektora za termoelektrane izvršenja svih radova na
rekonstrukcijama, izmjenama i remontu mjerno-regulacijske opreme i uređaja u pojedinim
pogonima Sektora za termoelektrane
• sudjelovanje u izradi i izrada općih akata, uputa, smjernica, propisa i standardiziranih
procedura iz svog djelokruga
• suradnja s inozemnim institucijama, institucijama na državnoj i lokalnoj razini,
ministarstvima i regulatornim tijelima, agencijama i slično
• sudjeluje u timskom radu stručnog kolegija direktora Sektora za termoelektrane u
rješavanju svakodnevnih aktivnosti i problema
PODNOŠENJE PONUDA

ROK ZA PODNOŠENJE PONUDA: od  26.03.2024. do 3.04.2024.
ADRESA ZA DOSTAVU PONUDA: Online putem aplikacije ePrijave
Ponuda na oglas mora sadržavati dokaze o ispunjavanju svih traženih uvjeta te treba
uključivati:
● Životopis
● Motivacijsko pismo
● Diploma/uvjerenje o završenom studiju traženog stupnja stručne spreme
● Potvrda/elektronički zapis o radno-pravnom statusu Hrvatskog zavoda za mirovinsko
osiguranje iz koje je vidljiv dosadašnji radni staž kandidata - ne starija od 30 dana
● Važeća vozačka dozvola
● Dokaz o znanju engleskog jezika (svjedodžba/uvjerenje/certifikat o završenom tečaju ili
vlastoručno potpisana izjava)
● Dokaz o znanju rada na računalu (svjedodžba/uvjerenje/certifikat o završenom tečaju ili
● Članstvo u Hrvatskoj komori inženjera elektrotehnike te upis u imenik ovlaštenih inženjera
elektrotehnike
● Uvjerenje o položenom stručnom ispitu za obavljanje poslova poslovnog uređenja i
graditeljstva strukovnog područja elektrotehnike
● Uvjerenje da se ne vodi kazneni postupak - ne starije od 30 dana
● Ostalo
NAPOMENE

● Nepotpune (ponude bez dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta) ponude neće biti
razmatrane.
● U daljnje razmatranje uzet će se isključivo one ponude dostavljene po ovom oglasu i unutar
utvrđenog roka.
● Kao dokaz o ispunjavanju uvjeta znanja engleskog jezika i znanja rada na računalu ne
prihvaća se preslika indeksa, dopunske isprave o studiju, srednjoškolske isprave, životopis,
motivacijsko pismo i sl., već je potrebno dostaviti formalnu ispravu ili vlastoručno potpisanu
izjavu kao zaseban dokument.
● Uvjerenje da se ne vodi kazneni postupak može se dobiti preko sustava e-Građani i u
općinskom sudu.
● Poslodavac zadržava pravo izvršiti provjeru načina prestanka radnog odnosa kod bivšeg
poslodavca, dodatno testirati kandidate, poništiti oglas kao i ne prihvatiti niti jednu
zaprimljenu ponudu.
● Sve detalje vezane za daljnji tijek postupka izbora kandidati iz oglasnog postupka dobit će
isključivo elektroničkom poštom.
● U skladu sa Zakonom o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih
obitelji (NN 121/17, 98/19, 84/21,156/23) upućuju se kandidati iz članka 102. stavaka 1.-3.
Zakona da dostave dokaze iz članka 103. stavak 1. Zakona u svrhu ostvarivanja prava
prednosti pri zapošljavanju. Više o dokazima potrebnima za ostvarivanje prava prednosti pri
zapošljavanju na stranicama Ministarstva hrvatskih branitelja:
● U skladu sa Zakonom o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN br. 84/21) upućuju
se kandidati iz članka 48. stavka 1.-3. Zakona da dostave dokaze iz članka 49. stavak 1.
Zakona u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanju. Više o dokazima potrebnima
za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju na stranicama Ministarstva hrvatskih
branitelja:https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%
20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapošljavanju-
%20Zakon%20o%20civilnim%20stradalnicima%20iz%20DR.pdf
● Kandidati su odgovorni za ispravnost podataka navedenih u potvrdi/elektroničkom zapisu
Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Vozačka dozvola B
Jezici Engleski
Mjesto rada
Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska