Elektrotehničar / ka

Br. oglasa: 461234606
Na neodređeno

IEL d.o.o.
Hrvatska
Opis posla

Tvrtka IEL d.o.o. bavi se razvojem, proizvodnjim i inženjeringom industrijske elektronike. Naša specijalnost su razvoj i proizvodnja modernih, visokokvalitetnih elektroničkih mjernih i zaštitnih uređaja te uređaja i kompletnih ormara za nadzor i upravljanje procesima.

Opis posla
- proizvodnja i montaža elektroormara
- ožičenje i ispitivanje elektroormara

Uvjeti
- poznavanje alata i postupaka za ožičenje elektroormara
- manuelna spretnost, samostalno snalaženje u strujnim shemama i priključnim planovima
- poznavanje osnova elektrotehnike
- vozačka dozvola B kategorije

Prednosti
- iskustvo rada na sličnim poslovima
- poznavanje nekog od CAD programa (Corel, AutoCAD, Eplan, Caddy (SEE), itd.
- poznavanje nekih aplikativnih programa u Windows okruženju i rada na računalu (Excel, Word..)
- sklonost brzom usvajanju novih tehnika i vještina
- inicijativa u radu i želja za poboljšanjem i korekcijama koje doprinose kvaliteti proizvoda i postupaka proizvodnje

Poslodavac nudi
- redovita i stimulativna primanja
- ulaganje u edukaciju i stručno usavršavanje, ovisno o potrebama tvrtke i želji djelatnika
Vrsta zaposlenja
- rad na neodređeno vrijeme

Kontakt email: iel@iel.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Grad Zagreb, Hrvatska