Elektrotehničar / elektroinstalater / elektromonter

Br. oglasa: 205129015
Na neodređeno

FORNAX d.o.o.
Šibenik, Hrvatska
Opis posla

O nama

Fornax d.o.o. Šibenik

Web: www.fornax-automatika.hr

Bavimo se automatizacijom industrijskih procesa i postojimo već više od 20 godina. Realizirali smo lokalnu automatiku sa povezivanjem u dispečerski centar za više od 100 objekata vodoopskrbe i odvodnje. Isporučili smo, ugradili i održavamo postrojenja za dezinfekciju pitke vode Splita, Kaštela, Trogira, Omiša, otoka Raba,...         Za potrebe remontnog brodogradilišta smo izradili uređaj za ispitivanje parametara motora ratnih brodova nakon servisa te niz drugih projekata.

Sada tražimo dva tehničara elektrostruke koji bi se pridržili našem timu.

Opis posla

- čitanje električnih shema

- izrada i instalacija elektroormara

- ugradnja nove mjerne i izvršne elektro opreme

- postavljanje trasa i povezivanje opreme

- održavanje i servisiranje postojećih postrojenja

Uvjeti

- SSS elektrosmjera

- poželjno prethodno radno iskustvo u struci

- odgovoran pristup poslu

- vozačka dozvola B kategorije

- spremnost na povremena putovanja unutar RH

Što nudimo

- ugovor o radu na neodređeno vrijeme

- rad u poticajnoj radnoj okolini uz redovna primanja

- plaćeni prekovremeni sati i dnevnice za terenski rad, božićnica, darovi za djecu

- mogućnost učenja i napredovanja

- fleksibilno korištenje godišnjeg odmora prema dogovoru

Kontakt email: info@fornax-automatika.hr

Pogodnosti
  • Naknada za topli obrok
Obrazovanje Srednja škola
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Šibenik, Šibensko-kninska županija, Hrvatska