Elektroinstalater (m / ž)

ELEKTROINSTALATER (m/ž)

SPEIDEL GmbH je tvrtka sa sjedištem u Göppingenu koja se bavi modernom, električnom i komunikacijskom tehnologijom.

Uz matičnu tvrtku tu su i podružnice u Berlinu, Frankfurtu, Karlsruheu te tvrtke kćeri: SPEIDEL EDL GmbH u Goppingenu i SPEIDEL Elektro&Montage d.o.o lociran u Zagrebačkoj ulici 84, u Velikoj Gorici.

Sa svojim 100-godišnjim iskustvom, SPEIDEL je proveo brojne projekte svih veličina i složenosti, a samo neki od njih su: Mercedes Benz muzej u Stuttgartu, Europska centralna banka i Opera tower u Frankfurtu te mnoge druge koji tvrtku na tržištu čine prepoznatljivom po kvaliteti i uspjehu.

Kao tvrtka kćer SPEIDEL Elektro&Montage d.o.o iz Velike Gorice, zbog povećanja obujma posla i većeg broja projekata naše matične tvrtke u Njemačkoj, u stalnoj smo potrazi za novim zaposlenicima.

Ako želite raditi u dinamičnoj sredini orijentiranoj na stalni razvoj, pridružite nam se.

Više informacija o tvrtki SPEIDEL GmbH, njenim podružnicama kao i tvrtkama kćeri pronađite na linku.

Opis posla

Tražimo više elektroinstalatera (m/ž) s prethodnim iskustvom na istim ili sličnim poslovima. Rad je na području Njemačke (okolica Stuttgarta, Frankfurta).

- isključivo kandidati s EU i HRVATSKIM DOKUMENTIMA
- mjesečna plaća: od 15.000 do 22.500 HRK neto (od 2.000 € do 3.000 € neto)

Uvjeti

Spremnost za rad na terenu
Odgovornost u radu
Sklonost timskom radu
Prethodno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
Želja za radom i učenjem novih vještina i tehnologija
Vozačka dozvola B kategorije
Poželjno znanje njemačkog jezika

Što nudimo

Sigurna i redovna primanja
Plaćeni troškovi puta i smještaja
Rad u poticajnoj radnoj okolini
Mogućnost profesionalnog napretka
Ukoliko ispunjavate gore navedene uvjete i želite biti dio našeg uspješnog tima te sudjelovati u izazovnim projektima u dinamičnoj radnoj sredini, javite nam se na e-mail speidel.elektro.hr@gmail.com  ili na broj 01 4646 864 isključivo od ponedjeljka do petka od 08:00 – 16:00 h.