Električar / ka-tehničar / ka

Br. oglasa: 467733695
Na neodređeno

INsig2 d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Opis posla:

  • postavljanje i održavanje naprava i sredstava tehničke zaštite
  • vođenje evidencije uređaja i sredstava
  • obavljanje poslova nabave uređaja i sredstava
  • sudjelovanje u organizaciji i nadzoru radova instalacija
  • ostali poslovi u skladu s predmetom poslovanja Poslodavca
  • Uvjeti:

  • SSS tehnički smjer
  • licenca za obavljanje poslova tehničke zaštite je poželjna
  • osnove engleskog jezika
  • vozačka dozvola B kategorije
  • osnovno znanje rada na računalu
  • poželjno je znanje u radu u elektrotehničkoj struci, vještina i spretnost u radu sa električnim i ručnim alatima poput bušilice, lemilice, kutne brusilice i sl.
  • 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • motiviranost i spremnost na timski rad u dinamičnom okruženju
  • Nudimo:

  • sigurna i redovna primanja
  • rad u stabilnoj kompaniji koja zna prepoznati i nagraditi svoje djelatnike
  • dodatne edukacije vezane uz specifičnosti radnog mjesta i edukacije namijenjene osobnom razvoju
  • nakon 3 godine zaposlenja, sklapanje 3. stupa mirovinske štednje na teret firme
  • paket dodatnog zdravstvenog osiguranja (brinemo o tvom zdravlju godišnjim sistematskim i ostalim pregledima)
  • Multisport kartica (50% subvencionira poslodavac)
  • naknada za prijevoz
  • stimulativna primanja i praćenje rezultata rada
  • kontinuirano ulaganje u razvoj i edukaciju zaposlenika
  • voće, kava, zajednička druženja

Kontakt email: posao@insig2.com

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska