Voditelj projekata (m / ž)

Br. oglasa: 759080928
Na neodređeno

VIRTUALNI ASISTENT d.o.o.
Sesvete, Hrvatska
Opis posla

O nama:
Povjerenje, jamstvo kvalitete i individualan pristup svakom klijentu, načela su od kojih dan danas ne odstupamo. Uz odabir pravih suradnika, trud i veliku posvećenost, danas sa zadovoljstvom ističemo kako naša prevoditeljska agencija okuplja veliki broj profesionalnih prevoditelja i sudskih tumača koji rade prijevode na jezike za koje jamčimo besprijekornu kvalitetu i vrhunsku uslugu. Iza nas su milijuni prevedenih riječi koje su našim klijentima uz uštedu novca i vremena pomogle u svakodnevnim aktivnostima.
Opis posla:
Tvoj glavni zadatak i odgovornost je svakodnevni rad s postojećim i potencijalnim kupcima. Pomoću našeg sustava voditelj projekata upravlja kupčevim narudžbama i zadaje prevoditeljima poslove. Sav posao je maksimalno organiziran kako bi se smanjio nepotreban stres i kako bi nam svima zajedno bilo ugodno i zanimljivo raditi.
Posao uključuje:

  • Komunikacija s klijentima putem maila i telefona.
  • Izrada kalkulacija u sustavu (analiziranje količine tekste u dokumentima, prebacivanje tekst iz drugih formata u word pomoću softvera)
  • Izrada ponuda, izrada računa, izrada radnih naloga
  • Koordinacija prijevoda s prevoditeljima (odabir odgovarajućeg prevoditelja iz naše baze prevoditelja, koordinacija tima prevoditelja koji rade na zajedničkom projektu, kontakt s klijentom u vezi povratnih informacija prevoditelju)
  • Praćenje naplate izvršenih poslova
  • Upravljanje bazom podataka i aktualiziranje CRM
  • Aktivna akvizicija novih klijenata
  • Tjedno i mjesečno izvještavanje
    Od tebe očekujemo:
  • < >Najmanje 2 godine radnog iskustva
  • Da si ljubazan/na, komunikativan/na i pristupačan/na klijentima
  • Da imaš visoko razvijene komunikacijske vještine kao i vještine pisane komunikacije
  • Da si samostalan/na u radu
  • Orijentiranost poslovnom rezultatu
  • Fleksibilnost, odgovornost, inicijativa, spremnost na rad u dinamičnom okruženju, timski rad
  • Spremnost na učenje i usavršavanje
  • Napredno poznavanje rada na aplikacijama MS Office (Word, Outlook)
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Njemački, engleski, prednost njemački
    Što nudimo:
  • Ugodnu radnu atmosferu
  • Rad u dinamičnom i poduzetnom timu
  • Stalni radni odnos (probni rok 3 mjeseca)
  • Samostalno organiziranje posla
  • Fiksni i varijabilni dio plaće
  • Nagrađivanje kod pokazivanja inicijative
  • Neradni vikend, praznici i blagdani
  • Topli obrok

Kontakt email: d.martinovic@virtualni-asistent.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Sesvete, Grad Zagreb, Hrvatska