Voditelj / ica poslovnice

Br. oglasa: 596505354
Na neodređeno

KERMEK
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Tvrtka Kermek d.o.o. bavi se prodajom i ugradnjom širokog asortimana podova (parket, laminat, vinilni podovi tepisi, tapisoni, PVC, linoleum,....) i materijala potrebnih za postavu navedenih vrsta podova.
Opis posla:
- rad u sklopu trgovine navedenog asortimana podova, aktivno prodavanje, savjetovanje, informiranje i aktivna pomoć kupcima kod odabira općenito.
- organizacija i koordinacija rada svih zaposlenih u poslovnici
- rukovođenje suradnicima u svrhu ostvarenja najviše produktivnosti
- odgovornost za dispoziciju i čuvanje robe, kontrolu kvalitete i prezentaciju robe zaposlenicima I kupcima
- odgovornost za poslovne i inventurne rezultate Vaše poslovnice
- odgovornost za ispravan prijem i skladištenje robe
- odgovornost za blagajne te dnevnog obračuna
- odgovornost za rad trgovine prema važećim zakonima
- odgovornost za čistoću i urednost trgovine
- izrada narudžbi, slaganje robe
- vođenje administrativno-kadrovske dokumentacije
Uvjeti:
- VSS, VŠS/bacc., VSS/mag. struke/struč. spec. ekonomskog ili sličnog smjera
- radno iskustvo 3-5 godina
- višegodišnje radno iskustvo u trgovini i u poslovima vezanim uz maloprodaju
- iskustvo u rukovođenju zaposlenih
- sposobnost motiviranja suradnika i pružanje uzora svim suradnicima
- izražene komunikacijske vještine
- odlične organizacijske i analitičke sposobnosti
- poznavanje rada na računalu (Word, Excel, Outlook)
- poznavanje engleskog i/ili njemačkog jezika je prednost
- vozačka dozvola B kategorije
Poslodavac nudi:
- rad u pozitivnom i dinamičnom radnom okruženju
- isplata božićnice, uskrsnice, regresa
- mogućnost dodatne zarade kroz sustav nagrađivanja preporuka
- plaćeni troškovi prijevoza
- mogućnost dodatnog usavršavanja i profesionalnog razvoja

Kontakt email: gordana.bek@kermek.com

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska