Stručni suradnik / ica za investicije

Br. oglasa: 833931325
Na neodređeno

IVS d. o. o.
Buzet, Hrvatska
Opis posla

JAVNI NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO:

STRUČNI SURADNIK ZA INVESTICIJE m/ž

RADNO MJESTO

Odjel: Odjel za financijske i računovodstvene poslove

Broj traženih radnika: 1

Mjesto rada: Buzet

Vrsta zaposlenja: na neodređeno

Vrijeme rada: puno radno vrijeme

Natječaj vrijedi od: 12.03.2024.

Natječaj vrijedi do: 27.03.2024.

POSLOPRIMAC:

Razina obrazovanja: VSS (visoka stručna sprema) odnosno završeni preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij elektrotehnike ili specijalistički diplomski stručni studij ekonomskog usmjerenja

Potrebna znanja i vještine: 3 godine radnog iskustva u struci, izvrsno korištenje MS Office paketa, poznavanje engleskog jezika, vozački ispit B kategorije

Poslovi:

  • Praćenje realizacije investicije
  • Izrada planova investicijskih ulaganja i analiza ostvarenja
  • Praćenje realizacije naknade za odvodnju i naknade za razvoj
  • Evidentiranje uplaćenih naknada i ažuriranje izvedenosti (potrošači)
  • Odnosi s bankama, praćenje kredita
  • Odnosi s osiguravajućim društvima
  • Ostali poslovi po nalogu direktora

Ostale informacije: kandidati su dužni uz prijavu (zamolbu) na ovaj oglas priložiti:

  • životopis
  • presliku osobne iskaznice
  • dokaz o stečenoj traženoj stručnoj spremi (kopija)
  • dokaz o postojanju vozačke dozvole B kategorije
  • potvrdu o podacima evidentiranih u matičnoj evidenciji HZMO-a ne stariju od 15 dana

Nezaposlene osobe dužne su uz prijavu dostaviti i dokaz da se osoba vodi u evidenciji nezaposlenih osoba HZZ-a.

Za ostvarivanje prava prednosti prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji, uz prijavu odnosno zamolbu na ovaj oglas, potrebno je priložiti:

  • dokaze da su ispunjeni svi traženi uvjeti navedeni u oglasu
  • dokaze da ispunjavate uvjete za ostvarivanje prava na prednost pri zapošljavanju

POSLODAVAC:

Poslodavac: IVS-Istarski vodozaštitni sustav d.o.o., Sv. Ivan 8, Buzet

Ostale informacije: PRIJAVE se podnose osobno ili putem pošte na adresu:  IVS-Istarski vodozaštitni sustav d.o.o., Sv. Ivan 8, 52420 Buzet, uz naznaku „PRIJAVA NA NATJEČAJ ZA ZAPOŠLJAVANJE“.

U daljnje razmatranje uzet će se isključivo potpune i pravovremene prijave dostavljene pisanim putem do 27.03.2024.

Za kandidate prijavljene na Natječaj koji ispunjavaju formalne uvjete provest će se testiranje radi provjere znanja i sposobnosti. Za kandidata koji ne pristupi testiranju smatrat će se da je povukao prijavu na Natječaj.

Način i vrijeme obavljanja provjere znanja i sposobnosti kandidata bit će objavljeni na web stranici Društva www.ivsustav.hr najkasnije pet dana prije održavanja provjere.

O rezultatima kandidati će biti obaviješteni pisanim putem u roku od osam dana od dana donošenja odluke o izboru kandidata.

Prijavom na Natječaj za zapošljavanje, kandidati daju društvu IVS-Istarski vodozaštitni sustav d.o.o. da sve njihove osobne podatke dostavljene u prijavi prikuplja, obrađuje, koristi i evidentira isključivo u svrhu postupka zapošljavanja na neodređeno vrijeme.

Napomena: riječi i pojmovi koji imaju rodno značenje korišteni u Natječaju odnose se jednako na muški i ženski rod, bez obzira jesu li korišteni u muškom ili ženskom rodu.

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Buzet, Istarska županija, Hrvatska