Specijalist / specijalistica za planiranje i kontrolu proizvodnje

Br. oglasa: 713452749
Na određeno

TUBLA d.o.o.
Čakovec, Hrvatska
Opis posla

Oduševljava Vas svijet proizvodnje? Pragmatični ste? Analitičke i organizacijske sposobnosti su Vam jača strana? Ovo je prava uloga za vas!

Tubla d.o.o. (članica Grupe Calzedonia), sa sjedištem proizvodnje u Čakovcu, traži osobu koja će biti uključena u područje planiranja i kontrole proizvodnje i djelovati unutar tima koji prati ciklus proizvodnih naloga i proizvodnih faza, s važnim ciljem maksimiziranja učinkovitosti proizvodnih centara i optimizacije procesa.

Osoba će se snažno uključivati u proizvodnu realnost prateći napredak i organizaciju svake faze proizvodnog procesa.

Kombinacijom pragmatičnog pristupa i analitičkog duha, analizirati će kapacitete proizvodnih pogona i raspodjelu narudžbi gotovog proizvoda, datume dolazaka sirovina u tvornicu, usklađivati isto s proizvodnim kapacitetima te pratiti napredak isporuka gotovih proizvoda.

Vaš rad uključivati ​​će stalnu vezu s komercijalnim odjelom i usklađivanje s njihovim zahtjevima koji su povezani s potražnjom na tržištu.

Također ćete pratiti pripremu izvješća za analizu učinka postrojenja i KPI-jeva učinkovitosti i proizvodnog kapaciteta.

Vaše odgovornosti:

  • upravljanje i organizacija proizvodnje, obrada radnih ciklusa i balansiranje linija, optimizacija tokova procesa za veću učinkovitost;
  • praćenje odvijanja proizvodnih planova u skladu s rokovima, količinama i standardima kvalitete;
  • koordinacija pogonskih resursa nakon svake faze proizvodnog procesa i stalna suradnja s tehničkim voditeljima odjela i proizvodnim osobljem;
  • obrada i analiza proizvodnih podataka u svrhu identifikacije područja u kojima postoji mogućnost poboljšanja upravljanja proizvodnjom;
  • upravljanje strateškim razvojem odjela, promicanje i aktivan razvoj projekata usmjerenih na stalno poboljšanje performansi u proizvodnji;
  • referenca za funkcionalne timove u svrhu jamčenja ispravnog funkcioniranja odjela uz podršku ključnih osoba.

Osnovni uvjeti:

  • diploma iz ekonomije, organizacije ili srodnih predmeta;
  • sposobnost analize i rada s brojevima;
  • odlično vladanje Office paketom (Excel, Access..);
  • organizacijske sposobnosti, točnost i sposobnost rješavanja problema;
  • jake komunikacijske i relacijske vještine, proaktivnost i usmjerenost na rezultate;
  • dobro poznavanje engleskog jezika, prednost poznavanje talijanskog jezika.

Mjesto rada: Čakovec

Kontakt email: posao@tubla.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Čakovec, Međimurska županija, Hrvatska