Referent / ica za računovodstvo i fakturiranje

Br. oglasa: 543582139
Na određeno

HAVAS - Zemaljske usluge d.o.o.
Velika Gorica, Hrvatska
Opis posla

Opis poslova:

  1. Preuzimanje kontrola i evidencija podloga za obračun izvršenih usluga (carinski dokumenti, cargo manifesti, tovarni listovi, poštanski dokumenti).
  2. Priprema dokumentacije za knjiženje.
  3. Ispostavljanje i knjiženje izlaznih računa, te kontrola obračuna korisnicima usluga sukladno ugovorima, cjeniku, zakonskim i internim propisima.
  4. Preuzimanje, kontrola, evidencija i knjiženje ulazne računovodstvene dokumentacije.
  5. Arhiviranje obrađene dokumentacije.
  6. Usklađivanje otvorenih stavaka s kupcima/dobavljačima.
  7. Podrška u ostalim računovodstvenim poslovima po nalogu neposrednog rukovoditelja.

Uvjeti:

  • Poznavanje računovodstvenih načela, propisa i postupaka.
  • Informatička znanja (Excel, SAP)
  • Razumijevanje poreznih zakona i propisa.
  • Visoka razina osobne odgovornosti, poštivanje rokova, preciznost.
  • Aktivno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu.
  • Komunikacijske vještine za suradnju s drugim odjelima i klijentima.

Nudimo:

  • Bruto plaću od 1.470,00 eur.
  • Svojim zaposlenicima omogućujemo različite pogodnosti poput Multisport usluge, godišnjih sistematskih pregleda, regresa, božićnice, uskrsnice dara za djecu i mnogih drugih.
  • Subvencioniranu prehranu.
  • Osiguran parking.

Pisane zamolbe s prilozima slati na adresu :
HAVAS-Zemaljske usluge d.o.o, Ulica Rudolfa Fizira 1, 10410 Velika Gorica, Služba ljudskih potencijala ili e-mailom: zaghr@havas.net , s naznakom „Referent/ica za računovodstvo i fakturiranje“
Prijavi priložiti:
- životopis;
- dokaz o RH državljanstvu ili neke od država EU (npr. domovnica),
- presliku osobne iskaznice,
- svjedodžbu o završenoj školi,
- važeće uvjerenje o nekažnjavanju,
- ispis staža iz HZMO-a.
Nepotpune i nepravovremene molbe neće se razmatrati.

Kontakt email: zaghr@havas.net

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik
Mjesto rada
Velika Gorica, Zagrebačka županija, Hrvatska