Računovođa (m / ž)

Br. oglasa: 374874280
Na određeno

GRAND CIRCLE DUBROVNIK d.o.o.
Dubrovnik, Hrvatska
Opis posla

Zaštita imovine i vrijednosti tvrtke putem računovodstvenog vođenja knjiga. Vođenje procesa plaćanja, knjiženja, istraživanja, kontrola i usklađivanja.

Odgovornosti:

  • Priprema i održavanje financijskih zapisa, uključujući račune glavne knjige, financijska izvješća i druga izvješća
  • Usklađivanje bankovnih izvoda i računa kako bi osigurali točnost financijskih podataka
  • Pomoć u pripremi proračuna i financijskih prognoza
  • Osiguranje usklađenosti s relevantnim zakonima, propisima i računovodstvenim načelima
  • Suradnja s internim timovima
  • Podrška vanjskim revizijama
  • Administrativni poslovi u sklopu računovodstvenog tima
  • Knjiženje kunskih i deviznih izvoda
  • Praćenje i kontrola poslovnih promjena u glavnoj knjizi
  • Srodni poslovi po nalogu voditelja

Uvjeti:

  • Tečno poznavanje pisanog i govornog engleskog jezika
  • Iskustvo u računovodstvu - minimalno 1 godinu
  • Dobro poznavanje rada na računalu, posebno u Microsoft Word-u / Excel-u
  • Visoka pozornost na detalje, točnost, motiviranost i poslovna znatiželja
  • Sposobnost preuzimanja inicijative
  • Otvorenost i komunikativnost
  • Radno vrijeme Ponedjeljak – Petak (vikend slobodan)

Što nudimo:

  • Kompetitivna primanja
  • Personal & Professional Growth - djelomična kompenzacija troškova tečajeva za osobni i profesionalni razvoj
  • Bonusi za preporuku
  • Associate Deal - ponuda putovanja s kompanijom po sniženoj cijeni
  • Plaćene putne troškove
  • Potpuni trening za svaku poziciju
  • Jedinstvenu korporativnu kulturu
  • Rad u internacionalnom timu

Molimo da vašu prijavu pošaljite na Engleskom jeziku na email adresu:
Ivana Prebisalic Ursic @ iprebisalicursic@oattravel.com

Kontakt email: iprebisalicursic@oattravel.com

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Jezici Engleski
Mjesto rada
Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska županija, Hrvatska