Mlađi / a suradnik / ca u odjelu financijskog shared servisa

Br. oglasa: 689170650
Na neodređeno

INFOBIP d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Odgovornosti:

  • Unošenje dokumenata i računa u interne računovodstvene i izvještajne programe
  • Obavljanje općih administrativnih i financijskih poslova
  • Vođenje različitih evidencija i statistika
  • Rad pod mentorstvom i nadzorom financijskih suradnika i/ili menadžera
  • Praćenje knjigovodstvenih i revizijskih procesa i postupaka u obavljanju svojih zadaća
  • Pomoć u pripremi mjesečnih financijskih izvještaja
  • Razvoj i poboljšanje izvješća koje izdvaja iz poslovnih baza podataka
  • Unošenje podataka u financijske sustave tvrtke
  • Obavljanje drugih zadataka po nalogu upravitelja

Uvjeti:

  • Minimalno SSS, poželjno VŠS ekonomskog usmjerenja
  • Poželjno: 1 godina iskustva na sličnim ili istim pozicijama, ali nije uvjet
  • Iskustvo rada u MS Excelu
  • Dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Želja raditi u dinamičnom i brzorastućem okruženju

Zašto nas zaposlenici odabiru (i ostaju)?
Odlični klijenti - poslujemo s većinom vodećih mobilnih operatera, OTT-ova, robnih marki, banaka, društvenih mreža, agregatora i mnogih drugih. Naši klijenti i naše poslovanje su stvarno cool. Surađujemo s vodećim svjetskim tvrtkama i utječemo na to kako komuniciraju sa svojim korisnicima!
Prilika kuca na vrata. I to često. - Budući da ste dio rastuće tvrtke u rastućoj industriji - izazivamo vas da ne rastete! Bez obzira je li to vertikalno ili horizontalno, želimo podržati put kojim želite ići.
Učite kroz rast - počevši od fantastičnog „onboarding“ programa, do internih edukacija, ostalih edukativnih resursa, e-učenja pa do vanjskih treninga, konstantno ulažemo u učenje i razvoj naših zaposlenika.
Globalna povezanost – radite s ljudima iz cijelog svijeta. Mi stavljamo "global" u globalizaciju.
Plaća i ostali benefiti - konkurentna plaća, tim koji se brine za svu potrebnu opremu, team building eventi i druge organizirane aktivnosti... Razgovarajmo o uravnoteženom načinu života!

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik
Mjesto rada
Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska