Knjigovođa / knjigovotkinja

Br. oglasa: 397678424
Na neodređeno

FINPOR d.o.o.
Varaždin, Hrvatska
Opis posla

Što očekujemo od Vas:
- samostalno obavljanje računovodstveno-knjigovodstvenih poslova
- poslovi financijskog knjigovodstva (knjiženje, unos podataka, URA-IRA, obračun PDV-a i dr.)
- sudjelovanje u izradi financijskih izvješća, izrada završnih računa
- sudjelovanje u obračunu plaća, PDV-a, izradi JOPPD obrazaca
- praćenje propisa i stručne literature te pravilna primjena zakonskih propisa iz područja računovodstva i financija
- drugi poslovi prema potrebi poslodavca, stručnoj spremi i sposobnostima radnika
- prednost poznavanje rada u knjigovodstvenom programu DUBAL.

Što nudimo
- rad u dinamičnom okruženju
- stimulativne uvjete rada
- plaćene troškove prijevoza
- plaćen topli obrok
- božićnicu, uskrsnicu, regres, dar za djecu, stimulaciju za ostvarene rezultate
- vrsta zaposlenja: ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz šestomjesečni probni rad.

Sve ponude će biti obrađene, a kandidate koji najbolje zadovoljavaju uvjete natječaja ćemo kontaktirati.

Ostalim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom interesu.

Kontakt email: slaven.i@finpor.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Varaždin, Varaždinska županija, Hrvatska