Agent / ica u službi za korisnike na talijanskom jeziku

Br. oglasa: 249920443
Na određeno

Transcom Worldwide d.o.o.
Hrvatska
Opis posla

Agent u službi za korisnike na talijanskom jeziku
Ako vam je stalo do zadovoljstva kupaca i spremni ste se upustiti u novu priliku, ovo je pravo mjesto za vas!
Naše dinamično, multikulturalno i poticajno okruženje ponudit će vam mnoge prednosti.

Što nudimo

Međunarodna korporativna kultura temeljena na ravnoteži između poslovnog i privatnog života.
Neformalni stil upravljanja.
Radno mjesto koje podržava timski rad na razini odjela i tvrtke.
Kontinuirani razvoj i putem naše platforme za e-učenje Transcom University.
Plaćeni tečaj obuke.
Početni 6-mjesečni ugovor (3 mjeseca probni rok, mogućnost obnavljanja), radno vrijeme od 8 do 22 sata, 2 dana odmora.
Mogućnost rada od kuće i mogućnost rada na 20, 30 ili 40h.
Pridružite nam se kao Inbound Telecommunications Customer Service Consultant!
Vezano uz aktivnosti za koje ćete biti odgovorni:
Upravljanje zahtjevima za tehničku pomoć na ADSL-u i telefonu
područje rada: Pula, rad kod kuće.
Kvalifikacije i sposobnosti
Diploma srednje škole ili ekvivalent.
Prethodno iskustvo u sličnim djelatnostima i u području usluga kontaktnih centara se cijeni
Izrazita sklonost rješavanju problema.
Izvrsne komunikacijske vještine i vještine orijentacije prema korisnicima.
Dobro poznavanje glavnih IT alata i poznavanje Office paketa (Word/Excel/PowerPoint).

Kako izgleda rad u Transcomu?

Našu priču u Hrvatskoj započeli smo 2005. godine, a trenutno brojimo više od 1500 zaposlenika koji komuniciraju s korisnicima diljem svijeta na čak 12 jezika. S rastom i razvojem naših projekata konstantno se otvaraju i nove karijerne mogućnosti za naše zaposlenike, što rezultira čestim internim promaknućima naših djelatnika. U Transcomu smo neumorno predani. Našim klijentima i jedni drugima. Svaki dan netko započne svoje putovanje sa Transcomom. Uzimajući potencijal koji imaju danas i pretvarajući ga u vještine za budućnost. Dobivajući priznanja za naporan rad, za to što su timski igrači i za podršku drugima. Zagovaranje pozitivnih, trajnih promjena u svojim timovima i zajednicama. Upravo takvi smo mi u Transcomu. Ovdje brinemo i navijamo jedni za druge. Uključeni ste, baš takvi kakvi jeste, od prvog dana. A sa pravim načinom razmišljanja, nema kraja koliko daleko možemo ići zajedno.

Se sei appassionato di customer satisfaction e sei pronto ad intraprendere una nuova opportunità, questo è il posto giusto per te!
Il nostro contesto dinamico, multiculturale e di supporto ti offrirà molti vantaggi.
Cosa offriamo

  • Cultura aziendale internazionale basata sull'equilibrio vita-lavoro.
  • Stile di gestione informale.
  • Luogo di lavoro di supporto, lavoro di squadra a livello di dipartimento e aziendale.
  • Sviluppo continuo anche attraverso la nostra piattaforma di e-learning Transcom University.
  • Corso di formazione retribuito.
  • Contratto iniziale di 6 mesi (rinnovabile), con fascia oraria 8-22 h, con 2 giorni liberi.
  • Possibilita' di lavorare da casa
  • possibile lavoro part time 20h, 30h, 35h, 40h
    Unisciti a noi nel ruolo di Consulente inbound Assistenza clienti settore telecomunicazioni!
    In riferimento alle attività ti occuperai di:
  • Gestire richieste di assistenza tecnica sull'ADSL e il telefono
  • zona di lavoro: Pula, work at home.
    Qualifiche e Capacità
  • Diploma di Scuola superiore o equivalente.
  • Gradita esperienza pregressa in attività analoga e nell’ambito dei servizi di contact center
  • Forte propensione al problem solving .
  • Ottime capacità comunicative e di Orientamento al cliente.
  • Buona conoscenza dei principali strumenti informatici e Conoscenza del Pacchetto Office (Word / Excel/PowerPoint).

Com'è la vita in Transcom
Abbiamo iniziato la nostra storia in Croazia nel 2005 e attualmente abbiamo più di 1.500 dipendenti che comunicano con utenti di tutto il mondo in ben 9 lingue. Con la crescita e lo sviluppo dei nostri progetti, nuove opportunità di carriera si aprono costantemente per i nostri dipendenti, il che si traduce in frequenti promozioni interne dei nostri dipendenti. Noi di Transcom siamo instancabilmente impegnati. Ai nostri clienti e tra di noi. Ogni giorno qualcuno inizia il suo viaggio con Transcom. Cogliere il potenziale che hanno oggi e trasformarlo in competenze per il futuro. Ottenere riconoscimenti per il duro lavoro, per essere un giocatore di squadra e per supportare gli altri. Sostenere un cambiamento positivo e duraturo nei vostri team e nelle comunità. Questo è esattamente il modo in cui siamo in Transcom. Qui ci prendiamo cura e facciamo il tifo l'uno per l'altro. Sei incluso, proprio come sei, dal primo giorno. E con la giusta mentalità, non c’è limite a quanto lontano possiamo arrivare insieme.

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Jezici Talijanski
Mjesto rada
Istarska županija, Hrvatska