Digitalni procjenitelj / procjeniteljica automobila

Br. oglasa: 977928318
Na neodređeno

Hüsges GmbH-Glavna Podružnica Split za izradu mišljenja za motorna vozila
Solin, Hrvatska
Opis posla

Tražimo procjenitelja automobila  u odjelu digitalne procjene i obrade štete  (m/ž)
Opis poslova:
• digitalna procjena automobila putem našeg programa Cardata24
• Izrada i slanje  izvještaja digitalnim putem
• Komunikacija s klijentima putem emaila i telefona.
Uvjeti :
• Izvorno poznavanje njemačkog jezika ( min.C1) u govoru i pismu
• Timski rad,sistematičnost i točnost u obavljanju radnih zadataka
• MS Office/WIN 10/11
• Informatička pismenost.
Što nudimo:
-dobra početna primanja
- rad 5 dana u tjednu, od ponedjeljka do petka 40h (08:00h-16:00h / 09:00h-17:00h)
- mogućnost zapošljavanja na neodređeno
- ugodna i pozitivna atmosfera
- nakon obuke mogućnost i rad od kuće.
Životopisi i molbe kandidata koji ne budu odgovarali ovdje navedenim uvjetima neće biti razmatrani.
Svim kandidatima koji ne budu kontaktirani u roku od 10 dana od zatvaranja natječaja zahvaljujemo na njihovoj prijavi. Dodatna pismena obavijest neće biti slana.

Kontakt email: baric@huesges-group.eu

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik
Mjesto rada
Solin, Splitsko-dalmatinska županija, Hrvatska